Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zola ayrılma ihtimali var – Altın

  • Listed: 3 Ekim 2017 18:40

Description

Altın’ın ortağı David Sullivan’ın à ‡ arşamba günü İtalyan’ın mevsimin sonunda istifa edebileceğini iddia etmesinin ardından Çekiçler’in patronunun geleceği şüpheli.
“Umarım kalır, ancak ayrılıyorsa bir senaryo, bir olasılıktır” dedi Altın.
“Zor zaman geçirdi West Ham’da iki yıl geçirdi ve o zamanın bir kısmında kulübün koşuşturduğunu bilmiyordu, kötü şansı da vardı.
“Harika bir iş çıkarmıştım, bir şans verildiğinde West Ham’i hapisten almıştım ve bunlarla başa çıkmayı ve West Ham’ı Premier Lig’de tutmayı başardım” diyordu .Bir dava açabilirsin. bunun için yapacağına inanıyor muyum, her zaman bir ihtimal var. ”
Zola, borç stüdyosunda yer alan kulübü Ocak ayında 50 milyon Pound’luk devralma ile yönetimin eşiğinden kurtardığından, eski Birmingham City sahipleriyle en iyi ilişkiyi yaşamıyor.
İtalyan, Fulham’ın Hull aleyhindeki zayıflamış takımıyla ilgili olarak Premier Lig’e şikayet etme kararı üzerine çifte çarptı; oysa Sullivan’ın kurtlara karşı “acınacak” performansını açıklaması Sullivan’ın iki taraf arasındaki gerginliği hafifletmek için pek bir şey yapmadı.
Zola’nın en iyi uçuş statüsünden emin oldukları halde West Ham’la birlikte kulüpten ayrılmayı düşündüğü düşünülüyor.
Altın, Steve McClaren ve Avram Grant’in Zola’dan devralım konusunda temasa geçildiğini reddetti ancak küçük İtalyanların kulübün Fulham ve Manchester City’ye karşı oynadığı maçlardan sonra Upton Park’tan ayrılabileceğini kabul etti.
Gold, “West Ham’a devir hakkında diğer yöneticilerle konuşmadım ve konuşmadım” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.