Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yoldaşın hayatını kurtarmak için savaş

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:05

Description

Tüm çabalarına rağmen, 3. Tabur’un Rifleman Aidan Howell, The Rifles, patlamanın ardından, Helmand’ın kuzeyinde bulunan Kajaki barajının yakınlarında yaralarından öldü.
Dün Lance Onbaşı Hayden Birks ve L / Cpl Dan Gough, soldaki kalem kırıcı mücadelesinden bahsettiği gibi lehimlerin zihnine nadir bir bakış açısı sundular.
28 Aralıkta bomba patlaması üzerine Rfn Howell ile devriye gezen 24 yaşındaki Birks, 24, aracına bindi ve bir acil durum iniş yerinden bir tıbbi acil ekip taşıyan bir helikopterle görüştü.
23 yaşındaki savaş teknisyeni L / Cpl Gough tarafından katıldı. “Çok hoş değildi. O zamanlar hakkında gerçekten düşünmüyorsun. Elimizden gelen her şeyi yaptık.
“Arkasından çıkarmak için bu konuda konuşmak çok güzel. Bu o şeylerden biri. Tura çıktığınızda, bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüyorsun. Ancak bu, herkesin başına gelebileceğini kanıtlıyor. ”

    L / Cpl Birks şunları söyledi: “Sen temelde çatlak ve onunla başa çıkmak. İngiltere’ye geri döndüğümüzde, birkaç birayı bulduğumuzda nihayet eve düşeceğini düşünüyorum. Burada endişelenecek vaktimiz yok. Sürekli meşgulüz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.