Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yolculuk trajedisinde kayıp Louise’nin yeğeni olarak yeni keder ölür

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:00

Description

Louise’nin kızkardeşi Haziran Clason’ın kızı olan Fiona Clason, bir arabanın çarptığı anda Edinburgh’un Granton bölgesindeki bir otobüs durağında duruyordu.
Geçen pazartesi günü, korkunç yaralanmalara maruz kaldıktan bir gün sonra, Edinburgh’taki evinin yanındaki gümüş bir VW Golf’le çarpışması sonucu hayatını kaybetti.
20 yaşındaki şoför daha sonra kendisini polise teslim etti ve olay üzerine tahsil edildi. Daha fazla soruşturma bekleyen kefaletle serbest bırakıldı.
43 yaşındaki Louise Tiffney ailesine isabet eden trajedi, oğlu Sean Flynn ile birlikte 2002 yılının Mayıs ayında ortadan kayboldu.
Kendisini öldürmekle suçlanmasına karşın, Yüksek Mahkeme jürisinin kanıtlanmamış bir kararı iade etmesinin ardından 2005 yılında serbest dolaştı.

    Aileye yakın bir kaynak şöyle dedi: “Ailenin vurduğu trajedi inanılmaz.
“Fiona bir yaşam destek makinesindeydi ve Pazartesi günü kapatmak zorunda kaldılar.
“Annesi öldürüldü, Sean ile trafik kazasında ölen kuzen vardı, şimdi ailenin ikinci bir üyesi arabayla öldürüldü.
“Sadece inanılmaz.”
Haziran Clason’un ve kocasının boşandığı düşünülmekte ve yeni bir ortakla Londra’da yaşadığı düşünülmektedir.

    Louise’in annesi Mary Tiffney, Louise’in 13 yaşındaki kızı Hannah’yı, doğu Lothian’daki Ormiston’da, en küçük kızı İris’in evinin yakınında yetiştiriyor.
Edinburgh’lu Louise, İskoçya’daki en büyük kayıp kişi soruşturmasının merkezinde, polis adli tıp uzmanlarının öldürüldüğünü ve dedektiflerin oğlunu tutukladığına karar vermesinin ardından cinayet soruşturması yaptı.
Ancak Flynn, Perth’teki Yüksek Mahkemede, annesiyle olan fırtınalı ilişkisinin ayrıntıları ortaya çıktığı dramatik bir davanın ardından serbest bırakıldı.
Bayan Tiffney, ailenin hala Edinburgh’da yaşayan torunu için acı kaldığını söyledi. Duruşmadan bu yana Hannah ile temas kurmadı.

    Ölümcül bir trafik kazasına karışması üzerine çarpıcı bir sıranın ardından Başkent’in Dean Köyü’ndeki evinden Louise’nin kaybolduğu için onu hala sorumlu tutuyorlar.
Flynn, Ocak 2001’de Batı Lothian’da tehlikeli bir sürüşle kuzeni Paul Ross ve en yakın arkadaşı Christopher Magee’nin ölümüne neden olduğunu itiraf etti.
Kaza anında sadece 17 yaşında olan Flynn, üç yıl dokuz ay boyunca genç suç failleri enstitüsüne gönderildi.
Bayan Tiffney ailenin kaybından asla kurtulamayacağını söyledi.

    Ancak, dört yıl boyunca kendisinin ve diğer kızlarının kederlenmesinden sonra, Haziran, İris, Lulu ve Kate’e devam etmeye başladıklarını söyledi.
Fiona Clason’ın cenaze töreni Cumartesi günü yapılacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.