Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yatırımcılar piyasaya dönmek için Isas’ı kullanıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:20

Description

Geçtiğimiz Kasım ayını kapsayan Yatırım Yönetimi Derneği (IMA) tarafından yayınlanan en son rakamlar, yatırımcıların 2008’de olduğu gibi 2009 yılında fonlara 10 kat fazla nakit para yatırdıklarını gösteriyor.
IMA’nın CEO’su Richard Saunders, “Son birkaç ayda hisse senedi ve mülk fonlarının satışının yeniden başladığını” söyledi.
Uzmanlar, bunun, varlık değerlerinin dalgalanmaya karşı daha az eğilimli olması ve Ekim ayında yürürlüğe giren 50 yaş üzeri için İsa (bireysel tasarruf hesabı) limitlerinde bir artış olması nedeniyle piyasadaki dalgalanmaların daha düşük olmasının bir sonucu olduğunu belirtti.
Interactive Investor’un yatırım sorumlusu Rebecca O’Keeffe, “2008 yılı boyunca yaşanan piyasa oynaklığı, 2009’un ikinci yarısında azaldı ve iyi, istikrarlı bir pazar performansı, yatırımcıların daha önce bulunduğu pazara geri dönmelerine izin verdi. tüccarlar için bir cennet.

    “Buna ek olarak, şu anda gerek duyulan zorlayıcı vergi ortamı, herkesin vergi mükellefiyetini en üst düzeye çıkarması gerektiği anlamına geliyor. Bu nedenle yatırımcıların İsa’nın yararlarını fark etmeye devam etmeleri çok olumlu. Gelecek birkaç ay içinde Isa’nın daha fazla rekor seviyeye çıkmasını bekliyoruz. ”
50 yaş ve üstü tasarruf sahipleri, yılda £ 10,200, hisse senetlerine ve hisse başına Isa’ya geçmiş en yüksek 7.200 TL’den itibaren koyabiliyorlar. Yeni üst sınır, Nisan ayında tüm yaş gruplarına yayılmış olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.