Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yaşlanma ile nasıl savaşılır: ‘alabalık puanı’ ile bitmek istemiyorum

  • Listed: 3 Ekim 2017 17:05

Description

Bir ACTRES Leslie Ash’in bozuk dudak implantları ve bazı A-lister’lerin aşırı şişirilmiş ağızları, dudak büyütme işlemine kötü bir isim verdi; bu da iyi bir kozmetik doktorun yaşlanma yüzünde harikalar yaratabilecek bir dudak işlemi gibi utanç vericidir.
Yaşlandıkça dudaklarımız daha incedir ve dolgunluklarını kaybeder, o kadar ki bazı kadınlar ruj koyarsa bir sorun olabilir.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Dudak cildi çok incedir ve cildin vücudun geri kalan kısmını örten cilde benzemez ancak ağzın iç kısmına hizalanan aynı narin dokudan yapılır.
Zengin bir kan kaynağı onlara tam, kırmızı görünüm verir, ancak yaşlandıkça ve hormonlarımız değiştikçe kan dolaşımı azalır ve bu da dudakların renginde azalmaya ve azalmaya neden olur. Dudaklarını dolgunlaştıran kollajen ve elastin parçalanırken, dudak çizgisi daha az tanımlanır ve rengini kaybeder; deflate edilmiş ve buruşuklaşır.

    Ancak dudak büyütme tüm bu sorunların üstesinden gelebilir ve sadece bir film yıldızı ağız isteyen kadınlar için değil. Korkunç alabalık pudrası, dudaklarınızın yapılması için kaçınılmaz bir sonuç değildir.
EN ÜST DÜZENLEMELER
Kozmetik dolgu malzemeleri
İnce dudaklara genç bir destek vermenin en etkili yolu dermal dolgu maddesi ile yapılır. Birkaç dermal dolgu maddesi var, ancak şampiyon olanları, hylaüronik aside dayanan kalıcı olmayan veya geçici enjekte edilebilir dermal dolgu maddeleri.
Bu vücuda doğal olarak bulunan bir maddedir, bu nedenle ürün güvenlidir. Vücut tarafından dört ila 12 ay boyunca doğal olarak parçalanır ve eğer etki hastanın beğenisine değilse de çözülür.

    Yüzlerimiz zamanla değiştiği için daima kalıcı dolgu maddelere karşıydık. Yağ seviyeleri azaltılır, kemik yoğunluğunu kaybederiz ve 48 yaşında harika görünen şey 10 yıl sonra gülünç görünebilir. Bu alandaki cilt sarkmış olabilir ancak ürün hala pozisyonda kalacak ve hasar ve yaralanmaya neden olabilecek cerrahi olarak çıkartılması gerekecektir.
Seçtiğimiz dudak dolgu maddesi hiyalüronik asitten yapılan Teosyal Kiss dudak kenarına enjekte edildiğinde, özellikle ince dudaklı kadınlarda pürüzsüz bir doğal görünüme neden olan sağlam, yumaklayıcı bir etki sağlayabilir.
Bir muamele yaklaşık dokuz ay sürer ve 350 Lira civarındaki maliyet. Size en yakın uygulayıcı için 020 7491 0150’yi arayın.

    Yağ enjeksiyonu
En son teknoloji, sadece hacim kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda kan tedarikini ve cildi dudak çevresinde yeniden üreten kök hücrelerle güçlendirilmiş yağ kullanır. Bir şırınga, kalçanın veya vücudun diğer yağlı bölgelerinden yağ çıkarmak için kullanılır. Bu yağ daha sonra konforu en üst düzeye çıkarmak için lokal bir anestezi ile dudaklara yeniden enjekte edilir. Bu doğal bir sonuç verir ve beş yıl sürer. Maliyet £ 5,000 (020 7935 0986) ‘dır.
İĞNECİLİK ÇÖZÜMLERİ
Dolgulara hazır değilseniz, deneyebileceğiniz harika makyaj hileleri var.
Debra Robson-Lawrence’dan Barely There Dudak Alması, bu yarı-daimi dudak tedavisinin doğal sonuçlarını tercih eden güzellik uzmanları ile sevilen bir üründür. Dudak çevresinde yumuşak bir renk satırı dövme yaparak dolgun ve daha belirgin bir pout izlenimi verir. £ 895 maliyetle sonuçların iki yıla kadar süreceği tahmin ediliyor. Ayrıntılar için permanent-makeup.com adresini ziyaret edin.

    Doygunluk hissi yaratmak için yüksek parlaklıklı dudak renkleri kullanın veya dolaşımı uyaran ve dudak dolgunluğunu arttıran dudak dolgun ürünlerden birini deneyin.
Bazıları, tarçın gibi dudaklarını biraz tahriş eden ve şişmeye neden olan malzemeleri kullanarak anında arı sokmalarını sağlar. Diğerleri kollajeni uyaran ve hidrasyonu artıran maddeler kullanır, bu nedenle iyi sonuçlar almak için düzenli olarak düzenli olarak kullanılırlar.
B12 vitamini bileşen listesinde sıklıkla bulunur. Bu çok besleyici ve dudaklara daha genç, dolgun bir görünüm vermeye yardımcı oluyor. Dudak alanını dolgunlaştıran ve nemlendiren, 20.50 £ (0800 804 8808) Lipjeksiyon Kalemini deneyin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.