Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yanardağlar için umut umudu geri alabilirler.

  • Listed: 2 Ekim 2017 12:15

Description

İptal edilen uçuşların iadesi veya iadesi için havayolunun veya tur operatörünün sorumluluğunu üstlenirken, yurtdışında sıkışanlardan birçoğu alternatif seyahat düzenlemeleri, otel konaklamaları, araba kiralama, transferler, ve fazladan harcama parası.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Bu maliyetleri telafi etmek isteyen etkilenen yolcular, tazminat taleplerinin, patlamanın doğal bir felaket veya “Tanrı’nın Yasası” olduğu gerekçesiyle reddedilebileceğinden endişelenebilirler.
Bununla birlikte, İngiliz Sigortacılar Birliği (ABI), bir volkanik patlama sigorta poliçelerinde kapsanan “belirli bir sigortalı olay” değilken, bazı kapakların mevcut olabileceği konusunda ısrar ediyor. ABI sözcüsü Nick Starling, “Sigortacılar, bu olay için sigorta temin etmekten kurtulmak için bir Act of God maddesine güveniyorlar.” Diyor.

    “Bu olayın sigortacınız tarafından özel olarak kapsanmadığı yerlerde, bazıları yurtdışındaki müşteriler için ücretsiz gratia ödemeleri sunuyor.”
Tesco Bank’tan Julie Hopes şöyle diyor: “Bunların istisnai koşullar olduğunun farkındayız ve bunlar, mevcut politika sınırlarının üstünde olsalar bile, yurtdışında olanlar için makul olan tüm masrafları ödeyeceklerdir.” Swiftcover, denizaşırı ülkelerdeki poliçe sahiplerinin yiyecek ve konaklama gibi masrafları karşılamak için günde kişi başı 25 £ kadar, en fazla £ 400 talep ediniz.
Sözcüsü Tina Shortle, “İngiltere’de 24 saat geciktikten sonra gidecek olan yolculuğumuzdan vazgeçmek gerekirse, başka yerlerde de bulamayacakları seyahat ve konaklama için 3.000 £ kadar yolcuları da kapsayacağız” diyor.

    Doğrudan Seyahat Sigortası, kül bulutunu, müşterilerinin poliçeleri uyarınca “seyahat gecikmesi, terk etme veya kaçırılma” konusunda bir talep yapabileceği “olumsuz bir hava olayı” olarak değerlendiriyor.
More Than, politikalarının “seyahat gecikmesi” bölümünde gratia ödemelerini yapacağını açıkladı.
Tüm sigortacılar, müşterileri ilk etapta kendi havayoluna veya tur operatörüne başvurmaya çağırıyor. Politikaların, gecikmeli kalkış için standart kurallara uyması muhtemel; bu, 12 saatlik gecikmeden sonra talep edebilmeniz anlamına gelir.
Bununla birlikte, bireysel poliçenizin ayrıntıları için sigortacınıza danışmalısınız. Daha ucuz politikaların bazıları ödemeyebilir.

    İngiltere’de hala bulunan ve seyahat planlarını değiştiren poliçe sahipleri için British Insurance Brokers ‘Association, seyahat sigortasının normal olarak devredilebilir olduğunu açıklığa kavuşturmuştur. Müşteriler, poliçelerini değiştirmeleri için sigortacıyla iletişime geçmelidir.
Bankalar ayrıca yurtdışı ek masraflara maruz kalmış müşterilere karşı dehşet verici. Bazı gezginler kredi kartı limitlerine karşı geldi ya da izinsiz kredili kağıtlara zorlandı.
British Bankers ‘Association (BBA) sözcüsü, “Bankaların çoğunda çoğu zaman ek finansman talepleri veya davaların vaka bazında feragat edilmesi talepleri ele alınacak” dedi.
Bir Barclays sözcüsü: “Para çekme ile etkilenen müşteriler acil maliyetlerle yardım etmek için geçici bir artış talep edebilir.” Barclays, Lloyds TSB’nin yanı sıra seyahatlerin aksamasından kaynaklanan banka masraflarını feragat eder.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.