Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

West Ham teklif Ruud 100.000 £ anlaşma

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:20

Description

Yeni sahibi David Sullivan, Hammers’ın Stoke City ve Tottenham’ın ilgi alanlarına rağmen Hollanda’nın forveti Nistelrooy’u avlamada hala tek İngiliz kulübü olduğuna ısrar etti.
Ancak West Ham’a taşınması konusunda istekli olup olmadığı konusunda bir fikrinin olmadığını ve bu takviyelerin getirilmesi için zamanın azaldığını itiraf etti.
Sullivan, yalnızca en üst düzeyde oynayan biri olduğunu söyleyerek hedeflerini vermeyi reddetti. Ama şunu söyledi: “Bir oyuncuya haftada 100,000 pound teklif ettik ve onu hala yakalayacağımızdan emin değiliz. O, en üst düzeyde oynayan ve fark yaratacak çok özel bir oyuncu. ‘
“Bunun onun gelmesini sağlayacağını düşünürdünüz ama bunlar karşı karşıya olduğumuz şeyler bunlar kolay değil. Ne yazık ki, çok geç geldik. Şimdi, 16 günde başlayacak beş oyununuz olduğunu ve oldukça kritik oyunlar olduklarını bildiğiniz için üst hedefleriniz için asılma sorunuyla karşı karşıyayız. Veya listeden aşağı inip hareket etme tarihine yalnızca birkaç gün kaldığını bilerek elinizden geleni yapın. ”

    Güney Afrika’nın golcüsü Benni McCarthy, West Ham’ın Blackburn’un 2,5 milyon avroluk değerleme maçına isteksiz olmasına rağmen yerinde duruyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.