Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Wayne Rooney – Bu formda onu durdurmak yok

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:10

Description

Ferguson, kutudaki bir tilki içine dönüşmesi sayesinde Rooney’nin bu sezon 30’dan fazla gol atacağını öngörüyor.
Rooney, 2-1 ilk etapta açığı devralıp City’in 29 yıldır Wembley’deki önemli bir finalde ilk ortaya çıkma umutlarını kırmak için sıcak çizgilerini sürdürmesini umuyor.
Rooney ismini büyük hedeflerin atıcısı olarak gösterdi ancak Ferguson, olgunluğa, tecrübeye ve sahadan daha fazla çıkma emrinin kendisini büyük bir golcü haline getirdiğine inanıyor.
Rooney’nin bu sezonun 20 golünün her biri ceza sahası içerisinden geldi ve Ferguson, Cristiano Ronaldo’dan United’ın ana gol kralı olan devraldığı bir oyuncudan gelebilecek çok şey olduğunu iddia etti.
Ferguson, “Şu anda o kadar çok oyuncu var ki o anda çok fazla oyuncu olamaz” dedi. “Onun puanlama formu onu ülkedeki en iyi oyuncuların çerçevesine sokmuştur.

    “Ülkede pek çok iyi oyuncu olmadığını önermiyorum. Ve kimin en iyisi olduğunu yargılamak benim için değil. Wayne’nin gösterdiği formdan sadece memnunum. Eğer bu şekilde devam ederse, oldukça kolay 30 gol atabilir. ”
Ronaldo ve Carlos Tevez, United’da oynarken, Rooney sıklıkla daha derin ya da daha geniş roller oynadı. Ferguson, yaz ayrılışlarının ardından Rooney’e “Şimdi benim merkezim sizsiniz ve ben ortadan geçmenizi istiyorum” dedi.
Ve yalnızca 24 yaşında olmasına rağmen kulüp ve ülke için 400 maça yaklaşan Rooney, doğal içgüdülerini sahanın her yerine dolaştırmak için durduruyor ve bunun yerine Antonio gibi geniş oyuncuların girdiği ceza alanı olduğundan emin oluyor Valencia ve Nani.

    “Penaltı kutusunun farkında oldu” dedi Ferguson. “Doğrudan rol oynamak onu daha çok kutuda bekletme isteğini verdi.
“Sahanın diğer alanlarına gittiğinde hâlâ biraz anı var ama bu anları daha olgun bir şekilde seçmek.
“Daha fazla gol atmasının başlıca nedeni, doğru zamanda doğru yerde olmasıdır. Bu, golcüler yapıyor. Bu durumlarda bencilleştiğini sanmıyorum, oyunda doğru yolu geliştirdiğini düşünüyorum.
“O ana patenci olarak orada her zaman tehdit edebileceğini ve bunun için ödüllendirildiğini fark ediyor.

    “Son zamanlarda Burnley’e karşı 10 şansı vardı. İnanılmazdı. Fakat onları tuttu ve direkte tuttu. Bununla ilgili bir şey, herhangi bir gerçek forvet gibi, kaçırılmış şans üzerinde durmaz. Başka birinin yoluna çıkacağını biliyor.
“Cumartesi günü Hull’a karşı olan durum böyle. İki ya da üç şansını kaçırdı ancak oraya girmeyi bekledi ve gollerimizin dördünün tamamıyla sonuçlandı.
“Artık 20 yaşında ve sezonun önemli kısmı gelecek. Ve şu anki oranı, kolayca 30’dan fazla alabileceğini gösteriyor.
“Potansiyel sahibi oyuncuların deneyimi her zaman en önemli konudur. Ancak büyüdüklerinde olgunlaşırlar. Her oyuncu aynı şey. Ben 24 yaşıma geldiğimde kendim ve oyunu daha çok anlamaya başladım. Her oyuncu bunun gibi, yalnızca Wayne Rooney değil. ”

    Real Madrid ve Barcelona’nın ilgisine rağmen Rooney, geleceğini Birleşik Krallık’a özel ve kamuya açıkladı – Ferguson’un şüpheleri yoktu. “Bunun nereden geldiğini biliyoruz” dedi. “Onun ajanı değil. Bu Wayne değil. Bu yüzden onunla başa çıkacağız.
“Burada kalmak istiyor. Bunu kendisi çok açık yapmıştı. Ancak ayrılmak istemediğini biliyorduk “dedi.
Valencia, Dimitar Berbatov ve Ryan Giggs, Ferguson’un Old Trafford’un büyük Avrupalı ​​olaylarının bir kısmıyla eşleşebileceğine inandığı bir gecede sekizinci Lig Kupası finaline ulaşmak için Birleşik girişimi olarak geri dönecekler.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.