Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Vücut piyango milyoneri eksik

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:30

Description

Florida Lottery’sinde milyonlarca dolar kazanmak onun başına gelen en iyi şey olmalıydı, fakat 2006’da yeni bulunan servetiyle bir defaya mahsus ödemede 17 milyon dolar (10,6 milyon £) bir dizi askı geldi – Ona kim sürekli para yatırdı.
Shakespeare’in arkasında bulunan ev, 2007’de kendisiyle arkadaş olan bir kadının erkek arkadaşına ait. Yetkili makamlar öldürüldüğüne inanıyor ve kadın bu konuda bir şeyler biliyor olabilir ancak hala nasıl öldüğünü bilmiyor ve kimseyi tutuklamıyor.
Shakespeare’in kardeşi Robert Brown, Shakespeare’in kazanan bileti asla almadığını sıklıkla dilerdiğini söyledi. “Korkarım daha iyi olurdu.” Bunu her zaman bana söyledi, “dedi Brown.
Hillsborough İlçesi şerifinin dedektifleri Shakespeare’in beton bir plaka ile örtülü olduğunu tespit etmek için parmak izlerini kullandı.
2006’dan önce, Shakespeare, annesiyle yaşayan bir kamyon şöförü idi. Hafifçe okur yazarıydı ve sabıka kaydı vardı. Piyangoyu kazandıktan sonra bir milyon dolarlık ev satın aldı ve başkalarına son derece cömert davrandı.
Shakespeare’in yeni tanıdıkları arasında Dorice Donegan “DeeDee” Moore idi. Ona hayatıyla ilgili bir kitap yazmaya ilgi duyduğunu söyleyen yetkililer, parasıyla ilgilendiğini söyledi.
Cuma günü bilinen telefon numaraları kesilen Moore, Shakespeare’in finansal danışmanı oldu. Emlak kayıtları, şirketini, American Medical Professionals’ı, bir yıl önce evini 655.000 dolara (409.000 £) satın aldığını gösteriyor. Kısa bir süre sonra dedektifler, bir şirket açmasına yardım etti ve kendisine para için imza verme imkanı verdiğini söyledi. Bir milyon dolar geri çekildi (625.000 sterline kadar) ve daha sonra dedektiflere Shakespeare’e nakit hediye ettiğini söyledi. Hummer, Corvette ve kamyon satın aldı ve tatile gitti.
Polk County Şerif Grady Judd, bu ayın başlarında düzenlenen bir habere göre “DeeDee Moore bir hırsız.” “DeeDee Moore İbrahim Shakespeare’i para ve muhtemelen hayatından kopardı.”
Bir ipucu, dedektifleri Shakespeare’in mezar sitesine götürdü, 26 yaşındaki Shar Krasniqi’nin sahibi olduğu evin arkasında, Judd tarafından Moore’un erkek arkadaşı olarak tanımlandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.