Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Uyuyan polis memurları için engebeli bir yolculuk ‘Z’ arabasında yakalandı

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:55

Description

“Edinburgh uyku polisi” başlıklı çekimde, çalışan bir açıklama yaparak, Lothianburn kavşağında şehirdeki baypas polisini bulmaya çalışıyor.
Kameraman, subayların “uyuklama ve top sürme” yaptıklarını söylüyor.
Lothian and Borders Police sözcüsü “Çevrimiçi video klibinin farkındayız ve bir iç soruşturma zaten devam ediyor” dedi.
69 saniyelik klipte kamera uzmanı: “Tamam, sabah saat beş gibi. Baypostanın yanındayım. Arabalarında ikamet eden iki polis memuru var.
“F-****** (belirsiz) uyku yakaladı. Ertelendi, uzaklaştı. ”
Bu noktada kameraman polis memurlarının yakından çekilmesini ister ve görüntü kalitesiz olmasına rağmen her ikisi de insana tepki göstermezken görülebilir.

    Devam ediyor: “Yakından alabilir miyim bakayım. Biraz karanlık.
“Kesinlikle erteleme. Çalkantıları kontrol et. ”
Dün gece, Victim Support sözcüsü şöyle dedi: “Lothian and Borders Polisi konuyla ilgileniyor. Bununla birlikte, Lothian and Borders Police ve İskoçya’daki diğer polis teşkilatlarının suç mağdurlarına yardım etmeyle ilgili yüksek poliçe standartlarını vurguluyoruz “dedi.
TaxPayers ‘İttifakının İcra Kurulu Başkanı Matthew Elliott “Elbette bu olayın doğru bir şekilde araştırılması gerekiyor, ancak video iyi görünmüyor” dedi.

    “Gece vardiyaları daha sessiz bir zaman olabilir, ancak bu polisin gözünü alabileceği anlamına gelmiyor. Mükellefler, polis memurlarının uyanık olduklarını ve her saat toplumlarında suçla mücadele etmeye hazır olduklarını görmek istiyor “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.