Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ünlüler Haiti’ye yardım için güçlerini birleştiriyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:30

Description

Ben Stiller, Jessica Alba ve Wyclef Jean’e katılan yıldızlar, yoksulluğa kapılmış ada ulusunu Salı günü salıveren felaketten sonra evsiz kalan insanlara destek vermeye çağırdı (12 Jan10).
Shakira kişisel web sitesinde, Mark Hoppus, Yoko Ono, şarkıcı Joey Mcintyre ve Kim Kardashian gibi diğer yıldızların hepsi Twitter.com sayfalarına giderek farkındalık yaratmak için herkesin Jean’in Yele yardım örgütüne para bağışlamasını isteyen bir mesaj yayınladı. trajedi.
Jean’in kampanyası çok popüler oldu, web sitesi her dakika yapılan bağışların bir sonucu olarak çöktü. Bir sözcü organizasyonun daha fazla bağış sağlamak için siteyi iyileştirmek için çalıştıklarını açıkladı.
Bu arada Winfrey, 13 şubat à ‡ arşamba günü izleyicilere Kızıl Haç’a bağışta bulunmak için “Bu küresel bir ulus olarak bir araya gelip ihtiyaç duyan kişileri desteklememiz gereken bir zamandı” diyen talk show’unu açtı.
Ve Coldplay’in Martin, Oxfam’ın Haiti’ye yaptığı itirazı bağışta bulunmak için baskı yapıyor: “Birkaç yıl önce Oxfam ile Haiti’yi ziyaret ettim, aşırı fakirlik ve acımasız yaşam koşullarının bir ülkesi Port-au-Prince’teki insanlar kalay tezgâhlarında yaşıyor. Haiti kenti hayal edilemeyecek bir cehenneme çevirecek “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.