Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Union NHS işten çıkarmalar konusunda uyardı

  • Listed: 2 Ekim 2017 20:15

Description

26 NHS trödünden gelen veriler, İngiltere’deki NHS’nin harcamalarını azaltmaya çalışması nedeniyle en az 5.600 yayın risk altında olabilir.
Royal College of Hemşiresi’nden Howard Catton, bu veriler “en kötü senaryo” ile 36.000’den fazla ortaya çıkabilir ve bu veriler tüm hastane güveninde ekstrapole edilirse söylenebilir.
Yetkili, görev alanlarının ve işten çıkarmaların ve personelin ayrılmasına veya emekli olursa değiştirilmeyeceğinin de dahil olmak üzere kaybının önümüzdeki üç yıl içinde gerçekleşebileceğini söyledi.
İş kaybı NHS’nin tüm alanlarında, hemşirelik görevleri gibi sadece ön cepheden görülebilir.
NHS’den, önümüzdeki üç yıl içinde, tasarruf amaçlı bir tasarruf teklifinin bir parçası olarak, 15 ila 20 milyar sterlin arasında bir verim tasarrufu bulması istendi.
Catton, verimlilik tasarruflarının nereden çıktığına dair bir dizi güvene “bilinçli olarak geri döndü” dedi.
Kraliyet Hemşirelik Yüksekokulu (RCN) genel sekreterinden Dr. Peter Carter, 20 milyar sterlin bulma çabalarının hastalar için daha uzun süre beklenmesine ve “daha az personelin daha fazlasını yapması isteniyor” yol açabileceğini söyledi.
Dr Carter, 20 milyar sterlin rakamının nasıl geldiğine dair bir analiz yapmadığını ancak politikacıların cephede bir etkisi olmaksızın bu tür nakitlerin atılabileceğini idrak edemediklerini söyledi. 100 milyar dolarlık NHS bütçesinden 20 milyar sterlin çıkarabileceğinizi ve “hiçbir şey değişmediğini” söyleyen “samimiyetsiz” olduğunu söyledi.
“Gerçekten 20 milyar sterlin çıkarabileceğinizi ve her şeyin olduğu gibi devam etmesini beklediğinizi göremiyorum” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.