Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Theron

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:45

Description

Güney Afrika güzellikleri, 2002 Filmi Trapped setinde tanıştıkları için Shooting Fish yıldızından çıktı.
Ancak Sunday gazetesi Pazar günü, çiftin Townsend’in Hollywood Hills’teki ortak evlerinden çıktıkları iddiasıyla çiftlerin yollarını ayırdığını iddia etti.
Raporda, yakın tarihte Townsend’e olan bağlılığını göstermek için giydiği sevimli antika yüzüğü olmadan Theron’un yakınlarda ortaya çıkmasının ardından ilişkileri hakkındaki söylentiler akışı izleniyor.
Bir kaynak yayına şunları söylüyor: “Sevgililerden daha çok erkek kardeş ve kızkardeşi olmuşlardı onu sona erdirirlerdi Charlize, Hollywood Hills’deki ana evlerinde kalırken, Stuart tüm eşyalarını Malibu plaj evlerine taşıdı. Mali meselelerini birçoğuyla örtüşüyorlardı, şu an mali işlerini birbirinden ayırıyorlardı;
Stuart’ı gerçekten sevdi ancak ilişki devam etti ve kalbi kırıldı, ancak baştan sona ısrarcı olduğu konusunda ısrarcı. ”
Yakın tarihli bir röportajda Townsend Oscar kazanan eşini, yasal olarak evli olmamasına rağmen kabul ettiğini itiraf etti. “Karı koca olarak görüyoruz, birbirimizi seviyoruz ve geri kalan hayatımızı birlikte geçirmek istiyoruz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.