Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tevez ve Adebayor, City için hedef belirledi

  • Listed: 8 Ekim 2017 15:40

Description

Strike ikilisi Carlos Tevez ve Emmanuel Adebayor, City’in gerisinde kalan dördüncü Liverpool’ı hedef farkı konusunda terk eden golleri atmış olabilirler, ancak şüphesiz Johnson gerçek yıldızdı.
Son gününde Middlesbrough’tan 8 milyon avroluk para birimi tahsil eden 22 yaşındaki oyuncu, soğuk havanın keyfini sürdükten sonra altı dakika boyunca ayakta alkışladı.
Tevez’in City’i 31 dakika sonra önde koymak için aldığı cezayı kazanan Johnson oldu. Ve yeni erkek arkadaşı Patrick Vieira, Adebayor’u zafer mühürlemek için kursa da, Bolton’u ayağa kaldıran ve Owen Coyle’un ikinci uzakta bir yerinin olmamasını sağlayan Johnson oldu, diğerleri de sadece Kasım ayında bu yere geldi. Burnley’de hala vardı.
Bolton, Çarşamba günkü maçtan sonra açılan bölgede kendisini kolayca bulabilir ve Goy Megson’un yerine geçmesi için bir hata yapmadığını ispatlamak için büyük bir işle karşı karşıya kalan Coyle’a bakabilir.
Trotterlar kesinlikle olmadan yapabilecekleriniz, Paul Robinson’un Johnson’u kestirmek için yaptığı fırtına mücadelesidir, çünkü başına goreceği tek yer gol çizgisinin üzerindeydi.
Hakem Mike Jones, Robinson’un protestolarına rağmen bir ceza aldığından hiç şüpheye kapılmadı, Bolton’un tam arkasını belirten TV tekrarlamaları meydan okumanın gülünç doğası göz önüne alındığında örtbas edici bir tatbikat yaptı.
73’üncü dakikada Adebayor, Vieira’nın şık ve yontulmuş topu üzerinden koştuğu için bir saniye daha ekledi.
Bir göğüs kontrolü ve keskin, voleybollu bitirme ders kitabından çıktı ve Adebayor kutlamak için dışarı çıktı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.