Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tamim Kaplanlar için yol açtı

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:10

Description

Eoin Morgan, Tamim’i sadece 10’a geri gönderme şansını elinde tuttuğu için 25’den fazla başka atıcıya sahip olmadığı halde, 125’lik skandalının eşit derecede güç ve zindeliğini içeriyordu.
Sonunda 13 sınır ve en fazla üç derece vardı ancak en etkileyici şey wicket’lerin diğer ucunda düştükten sonra daha yavaş bir şekilde yavaşlamış olmasıydı.
Graeme Swann, Kevin Pietersen’in iki gürültüyü bulduğu sırada 32 için üç döndükten sonra çabalarından kalbi alabilir.
İlk dolap 63 yaşında çıktı, Imrul Kayes, Tim Bresnan’ın ortasında Luke Wright’a 15 yaşında öldü ve Zunaed Siddique ördek izledi ve Stuart Broad’i eldivenleri bile olmadan güvenli ellerini kanıtladığı kare ayakla dolaştı. .
Aftab Ahmed, İngiltere’nin inisiyatifi geri kazanmasıyla Pietersen’den birkaç dakika uzaklaşmak üzere ikili olarak koştu.
Shakib Al Hasan, güzel bir Swann iletimiyle işe yaramadı. Kapalı dönen topu bacak kütüğü yönünde sürükleyip, ardından dış kenarından çevirdi, Matt Prior, dayak yediğini iddia etti.
Müşfique Rahim (22), Pietersen’e yapılan ikinci ayağı kurşuni ihbarından önce bir miktar destek teklif etti. Mahmudullah daha sonra Swann ikinci bir mühimmat iddia ettiğinde bir sonraki teslimatına düştü.
Naeem İslam, Luke Wright’ın ilk doğumuyla birlikte örtbas edilmeden önce canlı bir 25 ile yontuldu.
Mashrafe Mortaza (dört), Swimn’in sekizinci sırada ev sahibi tarafını terk ettiği üçüncü taktik oldu, Tamim işten atılmadan önce Broad tarafından bacaklarından döndü. Abdur Razzak, Sidebottom’tan Alistair Cook tarafından yarı finalde yakalandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.