Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Süpermarketlerin kesim içecekleri fiyatları

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:55

Description

The Grocer dergisinin yayınladığı araştırmalara göre, anlaşma sayısı düşüyor ve alkol fiyatları artıyor.
Derginin geçtiğimiz Ocak ayında, alkollü içecekler konusundaki anlaşmalar, süpermarketlerin kilit alanlarındaki tüm promosyonların% 26’sını oluşturduğunu belirtti.
Bu yıl eşdeğer rakam% 22, ekledi.
Dergi, meyve, sebze, taze et ve süt gibi taze yiyeceklerin içki alımlarının yapıldığı alanı doldurmak için genişlediğini belirtti.
Büyük dört süpermarket zincirinde – Asda, Morrisons, Sainsbury’s ve Tesco – taze yiyecek önerileri, tüm tekliflerin% 11.5’inden% 14’e, yıllık% 20’lik bir artışa kadar yükseldi.
Meyve ve sebze ithalatı yapan promosyonların, Ocak 2009’da hiçbir şeyden bu yılın aynı döneminde% 2’ye yükseldiği Morrisons’da, içecek fiyatlarının% 27’den% 13’e düştüğü Asda’da en çok göze çarpıyordu.
Derginin Noel içeceği fiyatlaması üzerine yaptırdığı araştırmalar, perakende içecek fiyatlarının sürekli olarak daha düşük seviyelere indirildiği “efsanesini kazınmıştı”.
Şarap mevsimi için içki yoğun bir şekilde yükselirken, en çok satan çizgiler üzerine yapılan araştırmalar, bir önceki yıla oranla Noel’in başlangıcında alkolün% 2 ila% 5 daha fazla satış yaptığını gösterdi.
Araştırma, politikacılar, alkol kötüye kullanımının neden olduğu düzensiz davranışlarla mücadele yolları üzerinde asgari fiyatlamanın getirilmesi önerileriyle çalışıyorlar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.