Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Strauss, gelişmekte olan İngiltere’yle mutlu

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:35

Description

İngiltere kaptanı, öne sürülen beş maç serisinin ikinci kez oyularak sonuçlandırılmasına rağmen – yarışmayı 2-1 gölgeleyerek önemli bir başarıyı kutlamaktan mutluluk duyuyordu.
“Gurur duyacak çok şey var” dedi. “Bence adamlar bu zaferi hak ettiler, kimsenin bizden alamayacağını sanmıyorum, bu ileriye doğru atılmış büyük bir adım” dedi.
Cuma günü terk etmek, çok ıslak bir haftanın sonunda nadiren şüphelendi.
Strauss “Yazıların çoğu gün boyunca duvarda kaldı” dedi. “Gerçekten seriyi kazanmak için böyle değil, fakat yine de onu alacağız.
İngiltere’nin iki zaferi – Cape Town’daki Güney Afrika’da olduğu gibi – önemli bir sonuçtu ve Paul Collingswood’un Centurion’daki yüzü ve James Anderson’un Port Elizabeth’deki beş elleçleme rotası belirleyici oldu.
Yalnızca Avustralya ODI serisini daha önce burada kazandı ve Strauss ekledi: “Böyle şeyleri gerçekleştirdiğinde ileri gitmek için harika bir ivme.
“Son 15-20 yılda burada bir araya gelen ve kazanamamış çok iyi bir günlük taraflar oldu, iyi tarafları yenebileceğimizi ve evden uzakta yapabileceğimizi gösterdi.”
Strauss ekibi Güney Afrika’da bir Şampiyonlar Şampiyonluğu kampanyasını takriben iki ay önce ev sahiplerini ellerinden aldığında takip ediyorlardı – ancak daha önce evlerinde Avustralya’ya 6-1 yenildiler.
2011 Dünya Kupası’nın ufukta olduğu Strauss, belirgin bir iyileşme için cesaretlendiriyor. “Tarafıyla iyi bir denge var” diye düşünüyor. “Çocuklar birbirleri için oynuyorlar ve çıkmak istiyorlar ve geniş bir kriket türü oynamaktadırlar – ve çoğu takıma karşı potansiyel var gibi görünüyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.