Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Strauss: Beraberlik bir seçenek değil

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:00

Description

Seride Güney Afrika’yı 1-0 geride bıraktıysanız, Wanderers’daki asistanın geleneksel olarak sporcu bir taksimet üzerinde ekstra çimler bırakması talimatı verildi.
İngiltere kaptanı Strauss şunları söyledi: “Bir tarafın burada kazanacağını biliyoruz, ancak wicket bowling oyuncularına çok şey teklif ederse, saldırılarımızdan daha iyi olmaya devam etmeliyiz. Seride dövüşemeyeceğimizi ve bu da biraz da kampa katkıda bulunduğumuzu bilmek güzel bir duygu. Fakat Güney Afrika ya dövülmek istemiyor ve bize sert gelecektir. ”
“Bize attığı her şeye dayanmaya hazır olmalıyız.” Johannesburg’daki zemin, partizan destek ve dik kenarlı duruşların yarattığı çatışma ortamı nedeniyle ‘Bullring’ olarak bilinir. Zift ve yüksek rakım daha hızlı bowling oyuncularına da uyuyor ve Güney Afrika, sol kola hızlı Wayne Parnell’e bir başlangıç ​​yapacak.

    Strauss şunları söyledi: “Buraya gelmeye çalışacağız çünkü yalnızca çizmek zorunda olduğunuz düşünceyle girerseniz çok tehlikeli olur. Negatif, tereddütlü olursunuz ve muhalefete ivme kazandırabilirsiniz. Cape Town’da çizmek için çok cesaret gösterdik ve burada tekrar göstermek zorundayız. ”
** ANDREW STRAUSS: TAKIM GÜNEY AFRİKA’Yİ ALABİLİR **

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.