Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Simon Whitlock son sözü var

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:20

Description

‘Sihirbaz’ lakaplı Whitlock, Alexandra Palace’da Dünya No3 Wade’i 5-3 yenmek için mükemmel büyü yapmıştı, ancak bu Kül düellosu sırasında gerginlikler patladı.
Whitlock İngiltere’nin Wade’i sahneye çıkardığını ve oyuncular bir süre kaldıklarında sözlerini değiştirdiklerini söyledi.
Bir Sidney elemeçisi olan ve eski BDO’nun ardından gelen Whitlock, “Ben kriket ve tüm kızak takımlarını düşünüyorum. Ama James yorgun bir karakter ve kaybetmekten hoşlanmaz.
“Bana destek verdi ve ben ona bir dürtük verdim. Bu oyunculuk idi. Ara vermeden çok hoş olmayan bir şey söyledi. İçinde ingiliz kanı var diye “Pom” kelimesini içermiyordu. Bu beni hiç rahatsız etmiyor. ”
Whitlock’un annesi ve babası, 50 yıl önce İngiltere’den göç ettiyse de çarpıcı bir etki yaratmak için geri döndü.
2003’e kadar oynadığı PDC’ye tekrar katılabilmek için BDO’yu 2009’un başında terk etti ve şaşırtıcı dartlar üretti.

    Wade, Premier League şampiyonu fakat Whitlock’ın 170 puanı ve maksimum 180 puanı içeren tüm numara var.
“Bu Şampiyona hayatım boyunca değişti. 2008’de BDO finalinde Mark Webster tarafından dayak altına alınan Whitlock, “Televizyonda hep 170 vurmak istedim ve şimdi sahip oldum sadece deli,” diye ekledi.
Her iki adam da PDC yarı finallerine kadar devam ediyor, ancak birbirlerine karşı olmayacak.
Welshman Webster, Co Stompe’u 5-3 yendi. Hollandalı Stompe harika bir iyileşme yapmadan önce Webster ilk dört seti kazandığı için bir bembeyaz benzeri görünüyordu.
Fakat Webster, sinirlerini zafere ulaştıracak şekilde kontrol etti ve şu sözleri söyledi: “Şu anda oynamak benim için televizyonda en iyisidir” dedi.

    Stompe: “Ateşi başlattı. Parası için ona koştum ama yeterince iyi değildi. ”
Raymond van Barneveld, beklenenden daha taraflı bir karşılaşmada diğer diyabetik Ronnie Baxter’ı 5-0 yendi. ‘Barney’ önceki turda olduğu gibi sorun yaşamadı ve sadece üç bacağını Baxter’a düşürdü.
Van Barneveld şimdi bu akşam Whitlock ile görüşecek ve “Geçen gece iyi hissetmedikten sonra kendimi tazelenmiş hissettim” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.