Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Senin yaşını giy, Susan Greenfield.

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:45

Description

Taraftarları cinsel ayrımcılığı talep ediyor ve muhtemel yasal işlemlerden söz ediyor. Susan Greenfield’ın görevden ayrıldığı hiçbir şey olmadığını söylemek hoş olurdu.
Ancak hayır, Baroness Greenfield’ın Kraliyet Enstitüsünden ayrılması tam beklediğimiz şekilde yapıldı. Her zamanki gibi hikaye onunla ilgiliydi.
Barones Susan’ın varlığından haberdar olmayacak kadar şanslı olan herkes için, sık sık İngiltere’nin en iyi kadın bilim adamı olarak gösterilir. Belki de budur ve kesinlikle en tanınmışlığı savunucudur. Bir beyin uzmanı, o, Kraliyet Enstitüsünde geçen hafta da dahil olmak üzere, harika ve iyi uyan çeşitli pozisyonlarda bulunuyor. Ancak onu haber haline getirme eğilimi zihinsel kapasitesinin değil, kendini nasıl sunacağıdır.

    Uzun saç salınması, 59 yaşındaki elbiseli modası mini etek ve deri ayakkabılar, giysileri ortaya çıkaran ve gelip ayakkabı alıyor. Bazılarımız için biraz utanç verici oldu. Neden ipucunu alıp karışıklık yaratamıyor?
Benim de dahil olmak üzere birçoğu, kadınların hem hırslı hem de çekici olabileceği fikrini teşvik etmek için çok heveslidir ancak kendinizi süper-dolaştırılmış bir dollybird olarak gördüğünüzde sizi güldüren bir hisse senedi haline getirir. Kimse Barones Susan gibi kadınları sersemlik gibi dolaştırması gerektiğini söylemiyor – Sophia Loren daima kendine iyi bakmayı başarıyor ve 70’li yaşlarında – ama Barones, gülünç gibi karşımıza çıkıyor.

    Pozisyonunda olan bir adamın sıkı pantolonda gezindiğini, gömleğin göbeğe ayrıldığını, madalyonun parladığı, 60 yaşından bir yıl uzakta olduğunu düşünüyor musunuz? Düşünülemez ve adaletsiz olurdu. Ve eğer bu yeterli değilse, pahalı bir Greenfield’in önderlik ettiği tadilattan sonra Kraliyet Enstitüsü şimdi 3 milyon pound borcuna sahip.
Bu nedenle İngiltere’nin önde gelen kadın bilim adamı kendini gülümseyen bir hisse senedi haline getirmekle kalmadı, şimdi de bu en iyi işi yapabilmek için büyük bir soru işareti var. Yaşadığı kadınlar için biraz yardım. İngiltere’nin bir sonraki önde gelen bilim adamı lütfen not alabilir mi?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.