Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sarhoş anne, bebeğin ölümünden hapisteydi.

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:50

Description

Preston Crown Court, Rebecca Mary Ireland, altı haftalık katie ile yatağa girmeden önce 14 saatlik içki ve uyuşturucu yakıt verici bükücüye gitti.
İrlanda, Kensington Yolu, Morecambe, Lancashire, ancak daha önce Preston, ihmal olduğunu itiraf etti.
Mahkeme, 24 yaşındaki çocuk, kovuşturma yaptığı yeni bebeğinden Julie Taylor’dan “yoruldu ve biraz soluklanmak istedi” dedi.
Geçen sene 10 Nisan’da İrlanda’nın arkadaşı Katie için bebek bakıcılığı yapmaya karar verdi. O gece İrlanda, iki ecstasy tablet aldı ve ertesi gün 08.00 sabah, bebek bakıcısından o gece Katie’ye bakmasını istediler.
İrlanda bir içki içmeye başladı ve uyuşturucu yakıcı bir aşırılık yakaladı ve 10amına kadar arkadaşı Wendy Smith’in evinde bir kutu lager çöktürdü. Öğleden sonra Asda’ya gitmeden önce üç kutu daha içti ve iki sandık Carlsberg aldı.
Çifti düzenli olarak içti ve İrlanda, onu eksiktiğinden Katie’yi geri istemek için bebek bakıcısına saat 18’de mesaj göndermeden önce kokain aldı.
Taylor, İrlanda’nın sabah saat 3.30’da kızını beslediğini hatırladı ve sonra uyudu. 12 Nisan sabahı sabah 8’de uyandığında kızı yatağa yüzü kapalı ve nefes almıyordu.
Öldüğü iddia edilen Kraliyet Preston Hastanesine kaldırıldı.
Mahkeme, İrlanda’daki testlerde ecstasy ve kokain izleri ve kan alkol seviyesi 220 mikrogram olduğunu gösterdi – mahkeme içki içki sınırının üç katından biraz altında. Wendy Smith daha sonra çifti satın aldıkları Carlsberg lager’tan 27 kutu içtiğini ortaya koydu, Taylor söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.