Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sarandon’un ping pong kulübü üzerindeki yasal savaşı

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:10

Description

Hollywood aktrisi, Eylül ayında piyasaya sürülen SPiN’yi kurmak için nakit para alan birçok girişimciden biridir (09).
Ancak iki işadamı Bill Mack ve Iwona Herdzik, kulübün çalışma biçiminden memnun olmadıklarını ve operasyonların kapatıldığını iddia eden bir dava açtığını iddia ediyorlar.
Geçtiğimiz hafta Manhattan Yüksek Mahkemesinde (dilek 11/110) yapılan bildirilerde, SPiN’in kurucuları Andrew Gordon, Franck Raharinosy ve Jonathan Bricklin (yakın geçmişte yeni bir Sarandon ile bağlantılı olan) şirketin ek paylarını üçüncü şahıslara onay vermeden üçüncü şahıslara ihraç ettiğini iddia etti. SPiN’in maliyesini kötü idare etti ve kulübü kapatmakla ve iflas etmekle tehdit etti.
SPiN’den bir temsilci, New York Post’un dedikodu sütununa PageSix, Bill ve Iwona’nın SPiN New York’un kontrolünü ele geçirmeye çalıştığını bildirdi ancak hakim bu talebin reddini açıkça reddetti. Kulübün iflas koruması istediği iddialarında sıfır gerçek var.
SPiN’de ısıtmalı bir masa tenisi maçında Bill ve Iwona arasındaki farklarını çözmeye çalışıyorlardı, ancak mahkemeye gittiler, bu da çok daha az eğlencelidir.
63 yaşındaki Sarandon, uzun vadeli ortağı aktör Tim Robbins’den Aralık ayında ayrıldı ve daha sonra Bricklin’e 31 bağlandı. Ancak aktris temsilcisi, romantizmle ilgili söylentileri reddetti ve çiftin ilişkisinin “kesinlikle” olduğunu söyledi. bir iş bir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.