Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sadakatsizlik raporuyla soguk evinde düğün sarsıldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:55

Description

Sıkıntılı yıldız önümüzdeki ay Karayipler’de (Şubat 10) Fielder-Civil’i tekrar toplamaya hazırlanıyordu – ama esmer Sarah Aspin şarkıcının eski kocasının aylar önce evlenme sözü verdiğini iddia ediyor.
Aspin, Back to Black hit yapımcısına boşanma davası açtıktan dört ay sonra Sheffield’daki Phoenix Futures uyuşturucu rehabilitasyon merkezinde Nisan ayında (09) kendisiyle buluştuğunda Fielder-Civil’e aşık olduğuna inandığını söyledi.
İlişkiler programda yasaklandı, ancak çift her gece gizlice başardı – Aspin’e göre, Fielder-Civil’in önermesinden çok önce değildi.
“Bize boş zamanlarımızı birlikte geçirdik, Ruh eşini, beni sevdiğini, sanki beni sonsuza kadar tanıyor gibiydi” dedi.
“Bir gün gelip geleceğimizden ister çocuk ister miydik isterdik, sonra birdenbire Blake gözler önüne bakarak” Tekrar birlikte olmak isteyen tek kişi benimsin – sen benimle evlenecek misin? ”
“Amy hakkında iki kez kontrol yaptım, boşandıklarını söyledi, konuştıklarını itiraf etti … ama onunla birlikte olamayacağını söyledi, uyuşturucular onları mahvetti.”
Eski eroin bağımlısı geçen hafta Winehouse’un evlilik planlarıyla ilgili raporları okuduktan sonra şaşkına döndü (10 Oca10) – çünkü son beş aydır Fielder-Civil ile görüştüğü konusunda ısrarcı.
“Bana aşık sana aşıktım ve evlenmek istermisin, Amy ile evde oturmadığını söylemişti ama şimdi ikisini birden sıktığını düşünüyorum ve ben de onu boşveriyorum. geçen hafta iki ya da üç günde birbirimizi gördük “dedi.
Fielder-Civil, zinanın gerekçesiyle Temmuz’da (09) Winehouse’dan ayrıldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.