Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ronnie O’Sullivan yıldız kutluyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:20

Description

Dünya No1 O’Sullivan, geçmişte yavaş yavaş yaklaşan rakibinden Wembley Arena’da Peter Ebdon’ın 6-3 zorlu mücadelesini kolayca unuttu.
Ve daha sonra O’Sullivan, hardman Vinnie Jones da dahil olmak üzere “korkunç” olarak nitelendirdiği bir grup ev sakinine katılma fırsatını reddetti.
O’Sullivan’ın zaferi, kendisini beşinci Masters unvanını kazanmak ve Pazar akşamı ilk 150.000 £ ilk bahis tazminatı talebinde bulundu.
Gerçekliği cazip gören bulgular izlerken, Jones, kafes savaşçısı Alex Reid ve oyuncu Stephanie Beacham ile vakit geçirmekten nefret ederdi.

    34 yaşındaki O’Sullivan, “Big Brother’ı izlemeyi çok seviyorum, harika bir gösteri ama bu kez orada bulundukları insanlar korkunç.
Etrafım orada olsaydım, duvarın üstünde ve adios atmosferinde olurdum. “O’Sullivan’dan yeni bir rahat yaklaşımla Ebdon’dan 4-0’lık bir kavga tomurcuğa sıkıştı.
Ancak O’Sullivan, “Dünya şampiyonasında Birleşik Krallık’tan önce birkaç 147 yıl geçtiğimde, gerçekten güvendiğimi hissettiğim son birkaç yıl oldu. Sonra hepsi kayboldu.
“Güven hiç benim için güçlü takımlardan biri olmamıştı. Bu yüzden burada kazanmak için büyük bir şansım olduğunu düşünerek oturmuyorum. ”

    Ebdon yenilgiye cömert davrandı ve şunları söyledi: “Ronnie inanılmaz bir standartla oynuyor. Masaya her geldimde bir sürü sıkıntı vardı.
“Ronnie mükemmele yakın oynamaktadır.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.