Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Roket iki turdan geçti

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:55

Description

O’Sullivan öğleden sonraki sezonda 2-0 gol attı ancak önceki dünya şampiyonasında finaliste karşı önümüzdeki 10 karenin dokuzunu kazandı.
Stevens, 101 mola ile 3-3 yaptı, ancak sonraki iki çerçevenin her birinde basit potları kaçırdı ve O’Sullivan, 74 ve 78 mola ile girdi ve bu akşam seansına 5-3 önde girdi.
Dört kez İngiltere şampiyonu 75 mola ile ilerledi ve 60’lık bir seri de 7-3 öne geçti.
O’Sullivan, zaferin bir karesi içinde hareket etmek için kahverengi, mavi ve pembe saksılana kadar, 11. kare 70-70’lik skorlarla uzun süren bir güvenlik savaşına dönüştü. Ve eski dünya şampiyonu kapsamlı bir zaferin kapanması için bir sonraki kareyi aldı.
Dört tur daha devam etmekteydi ve Mark Selby, Stephen Hendry’den 5-3 önde girdi.
Selby, 132 ve 141’lik toplam açıklıkları da dahil olmak üzere üç yüzyıl molalarında ateş etti, ancak yedi kez dünya şampiyonu olan Hendry’yi tamamen elinden alamadı.
Scot, 4-4’lük oturum seviyesinden çıkmak için iyi bir şansa sahipti, ancak Selby, iki çerçeveli bir yastık için 69 mola derledi.
Diğer yandan İskoçya’nın Stephen Maguire, Stuart Bingham’dan 6-2’lik üstünlük kurmasını ve Çinli Liang Wenbo’nun Mark King’i 7-1 önde geçtiğini iddia etti.
Neil Robertson ve John Higgins arasındaki maç çok daha yakın bir ilişki çizdi, Higgins açılış oturumundan sonra 5-3 önde geçti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.