Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Redknapp, Van Nistelrooy’da ‘ilgilendi’

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:05

Description

Eski Manchester United öncüsü Van Nistelrooy İngiliz Barclays Premier League kulübüyle bağlantılıydı ve şimdi Redknapp, anlaşma doğruysa sırtını dönmeyeceğini açıkladı.
Redknapp, “Bu ilginç ama anlaşmanın şartlarına bağlı” dedi. Van Nistelrooy’un iniş ihtimali. Başkanın bu tarafıyla ilgileneceğini ancak ilginç bir oyuncu olduğunu ve İngiltere’de harika olduğunu ve büyük bir golcü attığını söyledi.Eğer mevcutsa, o da ilgi çekici olabilir, imkansız değil … doğru olsaydı ilgilenebiliriz “dedi.
Redknapp de öne geçti Tottenham, Liverpool’un Çarşamba günü Anfield’de oynadığı çatışma maçında tarafını hazırlarken Manchester United kalecisi Ben Foster’ı aradı.
Ancak, mutsuz Rus forvet Roman Pavlyuchenko’nun 33 yaşındaki Van Nistelrooy için ayrılmak zorunda kalacağı muhtemel.
Pavlyuchenko’yu tartışırken Redknapp, “Pav, hareket etmeye çalışıyor, bu sabah antremanlarda çok büyük bir görev aldı ancak yalnızca birisi içeri girip iyi bir teklifti, aksi takdirde mümkün değildi” dedi.
Tottenham, grevcilerle iyi bir şekilde stoklandılar ve Redknapp şunları söyledi: “Beş kişiye sahip olamadım, dörtlükle yeteri kadar zor ve birinin resmin dışına çıkmasını zor buluyorum.
“Foster gelince, hiç bir teklifte bulunmadım Ben iyi bir bekçi ama yedekleme arıyorum Foster ve David James (Portsmouth kaleci) Dünya Kupasına gitmek istiyorum – sayı olarak bankta oturmak değil iki.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.