Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Quinallar verilen runaound

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:40

Description

HARLEQUINS baş antrenörü John Kingston, Cardlin Blues’ın Amlin Challenge Cup’a hak kazanması nedeniyle ekibinin zayıf savunmasından büyük hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti.
Ben Blair, Deney, ceza ve altı dönüşümle Blues için 20 sayı attı. Jamie Roberts iki kere ilerledi ve Gareth Thomas, Xavier Rush ve Ceri Sweeney daha fazla denemeye devam etti.
Harlequins, George Lowe ile İngiltere ikilisi Danny Care ve Nick Paskalya’dan üç deneme çekti; ikisi de İngiltere, Twickenham’da 6 Şubat’ta Galler’i ele geçirdiğinde bu Blues’lerden biriyle tekrar bir araya gelmek için sabırsızlıklanacak.
Kingston, “Saldırı yapan oyunumuzdan bazıları çok iyiydi, ancak savunma yapmamayı seçtik. Eğer Blues gibi iyi takımlara karşı ön plana çıkmazsan cezalandırılacaksın – ve kalmıştık. Ön ayaktaydılar, arka taraftaydık. “Kingston, oyuncularının şimdi yenilgiye doğru şekilde tepki vereceğini umuyor.

    Dedi ki: “Bu çeşitli nedenlerle zor bir dönem oldu ve şimdi bir kavşakla karşı karşıyayız. Devretmek zorunda kalırsak, bunun gerçekleşmesi için oyundu. ”
Cardiff baş antrenörü Dai Young, Nisan ayında çeyrek finalde Newcastle’da zorlu bir yolculuk öngörüyor. Dedi ki: “Bu harika bir kravat. Heineken Kupası’nda ilerlememekten hayal kırıklığına uğradık, çok zorlu bir grupta yarıştık. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.