Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Prince Charles’ı ITV’nin South Bank Show’u karşısında destekleyen yıldızlar

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:45

Description

Programın bu hafta Londra’daki yıllık ödüllü öğle yemeğinin finalinde olan Prince Wales, yayıncının Melvyn Bragg’ın ev sahipliğinde 31 yıldır düzenlenen programı “terk etme” kararını eleştirdi. The Dorchester Hotel’de düzenlenen etkinlikteki pek çok konuk, Kraliyet Majestelerini destekledi ve tebessüm ederek televizyonun geleceği hakkında konuştu.
Komedyen Billy Connolly, 67 yaşındaki Ünlüler gibi gerçeğin televizyon programlarına olan endişelerini şöyle anlatıyor: “Beni Buradan Çıkarın, Devralın ve söyleyin:” Çok üzgünüm.
“İnsanları hamamböceği yemelerini ve kadın kıyafetler giymelerinin izini görmüyorum, bu bana biraz acınacak bir şey. İster yazma, ister şarkı söyleme, şarkı söyleme, dans etme gibi konularda da pratik ve iyi insanlar tercih ederim. ”

    47 yaşındaki şarkıcı Michael Ball, geleceğe dair endişelerini dile getirerek, “Bu üzücü bir karardı. İnsanlar onu izlemedi mi bilmiyorum. Fakat perifer sanatların şu an erişilebilir olması için daha az fırsat doğuracağından endişeleniyorum.
“Ticari tiyatroda sadece şimdiye kadar çalıştım, bu yüzden daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşabilmek için bu tür pozlamalara güvenmek zorunda kalmadım, ancak birçok insanın kariyeri için hayati önem taşıyordu.”
49 yaşındaki Turner Ödülü sahibi sanatçı Grayson Perry, “Günümüzde çok fazla duygu var” dedi. Komedyen Victoria Wood, 56 yaşındaki bir video bağlantısında şunları söyledi: “Melvyn sizi korkmadan hissettiriyor ve insanlar korkuyor sanatın. Burada olduğunuzu, işte burada, Picasso, işte Paul McCartney, ondan alacağın şeyi söyledi. ”

    Komedyen Rob Brydon, “Babam Ordusu’ndaki İskoç çocuğunun sözleriyle” Biz azap var! “Küçük sanatlar kanallarını izlemek için kararlıyız.”
Prince Charles’ın konuşmasının “mavinin dışında” olduğunu söyleyen 70 yaşındaki Melvyn, ITV kararıyla hâlâ “şaşkına” kalmış olduğunu itiraf etti: “Sanatların yüzde 60’ı ana akım televizyonun dışına attı. Bunun maddi bir öneri olduğunu sanmıyorum. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.