Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pompey hakemlik yapabilir

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:40

Description

Mücadele eden güney sahili kulübü, Premier League tarafından kendilerine iade edilmek üzere 2 milyon poundluk TV nakit istiyor. Pompey daha önce bildirildiği gibi lige dava açmayı reddetti ancak kulüp Premier Lig’in Gloucester Place merkez bürosuna ambargonun atılmasını ve olağanüstü bir TV nakit ödenecek bir mektup gönderdi.
Portsmouth Salı günü Premier League ile bir görüşme talep ettiler veya durumun her iki tarafını incelemek için bağımsız bir organ dahil etme hakkını kullanacaklardı.
Portsmouth’un yönetici direktörü Mark Jacob, “Premier League, bize borçlu oldukları paraların dengesini korumuyor çünkü diğer futbol kulüplerine hala borçlu olduğumuza inanıyoruz” dedi.
“Şu anda İngiltere’deki üç kulübün bedelini ödedik.Rennes ve Lens ile bazı ödemeleri kabul etmek için anlaştık ve sonra ilerleyen bir ödeme takvimini erteledik. Udinese ile anlaşmayı bitiriyoruz.
“Premier League’i bu kulüpleri boşaltmak ve ödemek için toplam tutarı yaklaşık 5 milyon pound, bu nedenle kulübün £ 2 milyona yaklaşması nedeniyle net bir denge var.Bu parayı nasıl alabileceklerini ve ambargoyla devam ettiklerini göremiyoruz .
“Ambargoyu derhal kaldırmamız gerektiğini ve Premier League’den para almalıyız.
“Premier Lig’e parayı geri ödemesini isteyen bir mektup gönderdik.Salı günü bir toplantı yapmaya çağırdık ve bu başarısız olursa ya da paramızı geri almazsak, tahkim yetkilerini kullanırız. ailenin fakir ilişkileri ve siyah koyun gibi davranılıyor.
“Kulübün konumunu, bulunduğumuz yeri ve ileriye nasıl gitmek istediğimizi açıklamak için içeri girdiğimizi ve onlarla açıkça konuştuğumuzu hissediyoruz.
“Onların takdir yetkilerini kulüp karşısında olumsuz bir şekilde olumlu bir şekilde kullanmalarını istiyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.