Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Perakendeciler benzin fiyat savaş ilan ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:00

Description

Asda, perakendecilerin toptan petrol fiyatlarında bir düşüş göstererek müşterilere kurşunsuz benzin ve dizel için fiyat indirimleri yaptıktan hemen sonra Tesco’yu izleyeceğini açıkladı.
Asda, İngiltere’deki 179 öncüsünün doldurduğu sürücülerin kurşunsuz kurşunsuz litre başına 103.9 pence’den fazla ve dizel için 105.9 ppondan fazla ödeme yapmayacaklarını söyledi.
Cumartesi günü öncesinde, İngiltere’de ortalama pompa fiyatları petrol için 108.99ppl, dizel için 110.26ppl olarak duruyordu, bu yüzden bu hafta sonu Asda’da 55 litrelik bir tank dolduran sürücüler ortalama 2.75 £ tasarruf sağlayacak.
AA’ya göre, son altı haftada toptan akaryakıt fiyatları bir penden fazla düştü – Ekim sonunda 32.8ppl’den 30.88pple’ye düştü.
Motorlu taşıt şirketi, tedarikçilere müşterilerine kesintileri önlemeye çağırıyor.
Asda’nın ticari müdürü David Miles, “Noel’in köşede olmasıyla birlikte, nakit sıkışık olduğu ve müşterilerimizin daha da ilerlemesine yardımcı olmak istediğimiz bir zamandı.
“Bu erken Noel hediyesi ile maliyetler düştüğümüzde tasarruf sağlamak için çabucak hareket ederek doldurdıkları yere müşterilerimizin cebine para yatırıyoruz” dedi.
Bir Tesco sözcüsü, fiyat indirimlerinin, festival süresince seyahat eden milyonlarca müşteriye yardımcı olacağını söyledi.
O, “Benzin ve ülkenin her tarafındaki yüzlerce benzin istasyonuyla rekabetçi fiyatlarla kararlıyız, müşteriler Tesco’da benzinde iyi bir fiyat bulacaklarına güvenebilir” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.