Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paul Robinson’un tekrar hissiyatı var

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:10

Description

Robinson, Chelsea’ye bir penaltı atış hattını elinde tutmak için mutlak bir uğrakçaştı ancak Almanya’daki Michael Ballack ve Gael Kakuta’nın Blackburn’ü Ocak ayında Aston Villa ile Carling Kupası yarı final maçı kazanma çabalarını biriktirerek düzeltti.
Yaz aylarında Güney Afrika’nın basınç ocaklarının ortasında İngiltere’nin yapabileceği psikolojik direnç vardı.
En azından, birinin Almanlara cezalandırılacağı bir sicili olan birine sahip olması gerekir.
Paul Robinson’ın bu sezon dikkat çeken büyüsü, kuşkusuz hem yanlış hem de doğru sebeplerden ötürü, kara karakteristik zayıf bir Blackburn savunmasının arkasındaki sağlam performansların arka planına karşı geldi. Ekim 2006’da Hırvatistan’a karşı oynadığı büyük çaplı divot mis-kick’inin ardından Tottenham’da ihtiyaç duyduğu desteği almadıktan sonra, kendisine İngiltere’nin No1 olarak yerini kaybetmesine neden olan güvenini yeniden kurması uzun sürdü.

    Ve Çarşamba günü tecrübesinden sonra, “Beş dakika kadar öylesine çılgınca” dedi. Futbolun en yüksekleri ve en düşükleri. Bu kadar kısa bir sürede iki daha fazla kontrast yaşayamazsınız.
“Kendimi bulduğum hayal kırıklığı yaratan yerden kendim almaya ve eldeki işe odaklanmaya çalışıyordum. Artık kesinlikle daha yuvarlak bir insanım. Durumlarla çok daha iyi baş edebiliyoruz. Ben çok daha olgunlaştım. Ben geri atlayabilirim her neyse. ”
Robinson, 2006’da yapılan son Dünya Kupası’ndaki İngiltere No1’i olmasa bile, Güney Afrika’ya uçan İngiltere 22’nin bir parçası olmayı umuyor.
Cumartesi günü Liverpool’a karşı yaklaşmak, onu halkın önünde tutacaktır. “Chelsea’ye karşı kazanmak Liverpool’a giden büyük güven veriyor” dedi. “Onları görmeyi dört gözle bekliyoruz, ancak buraya gelmekten zevk almayacaklar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.