Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

On yedinci her zamankinden daha zorlu

  • Listed: 3 Ekim 2017 05:00

Description

Seve Ballesteros 1984’te kazandığında, 17. eşit dörtlük ortalaması 4.79’a yükseldi. Tiger Woods 2000’de sekiz galibiyet alırken 4.71 oldu ve 2005 yılında beşe tekrar zafer kazandığında bu rakam sadece 4.63’e indi.
Ancak Kraliyet ve Eski Kulübü, ünlü Yol Düğümünün daha da sert yapılması gerektiği konusunda ikna etmek için yeterliydi – geçen Ekim ayında 465 ila 490 metre arasında gerilediğini duyurduktan sonra bu yaz şampiyonasının dersin gerçek kartı bundan beş metre daha yukarıda listeleniyor.
100 yılı aşkın bir süredir aynı uzunluğa sahip olduktan sonra, kullanışlı demiryolu hattı boyunca uygulama alanı üzerine yeni bir tee inşa edildi ve Old Course Hotel’in dogleg içindeki oyuna girmesi sağlandı.
Sağdaki sınırların dışında, kavernöz Road Bunker, ince yeşilin ve yolun ve duvarın hemen arkasında, delik herhangi bir turu mahvetme potansiyeline sahiptir.
Geçen yıl Turnberry’de play-off yapıldıktan sonra Stewart Cink’e katılan Tom Watson, 1984’te Golf’un Evinde yaşananları çok net bir şekilde hatırlayacak.
Watson, rekor eşi altıinci boğa güğümlü sürahiyi umut ederken, iki yıldızlık yaklaşımı İspanyol yıldızı kuş vuruşunda olduğu gibi 17. yeşile uçtuğu için Ballesteros’a kaybetti.
11 yıl önce, David Duval, sığınağın içinde dört atış yapana kadar Woods’un yaşadığı en büyük tehlike oldu ve 1978’de geri döndü. Japonya’nın Tommy Nakajima, aynı yolculuğa çıkana kadar beş katlı bir arabeyle dokuza gitti. Bunun en can alıcı yönü, ikisinde yeşil kalmış ve kumun içine koymuş olmasıydı.
17’nci uzatma beş yıl önceki tek önemli değişiklik, 7309 metre ile 7,279 metre arasında değişiyor.
Woods 2000’de büyük bir rekora 19 parayla girdiğinde ve bütün hafta tek bir bunker ziyaret etmediğinde, 7115 metre oldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.