Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mueller stres seviyelerini düşürmeye çalışıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:10

Description

Charlie Sheen’in karısı geçtiğimiz hafta (20 Haziran) akciğerlerinde bilgelik dişlerini çıkarmak için yapılmış bir operasyonla bağlantılı olarak pnömoni şikayeti ile hastaneye yatırıldı.
Antibiyotiklerle tedavi altına alındığı yoğun bakım ünitesinde iyileşme görüyor.
Ancak People.com’a göre, Mueller’in doktorları, yavaş iyileşmesi ve zayıf bağışıklık sistemi için stres düzeylerini artırdığını iddia ediyor – ve şimdi onu fiziksel ve zihinsel sağlığını geliştirmek için özel terapiler aramaya emretmişler.
Bir kaynak siteye şunları söylüyor: “Doktorlar Pazar günü Brooke’a, iyileşmek istiyorsa stres azaltmak ve önümüzdeki haftalarda çok fazla Ar-Ge almak (dinlenme ve rahatlama) gerektiğini söyledi.
“Doktorlar temelde Brooke’un sağlığını kendi ellerine almamak ve hayatını çevreleyen stresini azaltmaksızın daha iyi olmaz” dedi.
Web sitesi, Mueller’ın sağlık kazandırıcı bir mola vermek için Doğu Yakasındaki kurtarma merkezleri ve kaplıcalarına baktığını iddia ediyor.
Bir hakim, Sheen’in hastanede Mueller’i ziyaret etmesine izin vererek, aktörü Colorado Aspen’de hapse giren Noel Günü (25 Aralık) mücadelesini takiben, çifti ayrı tutmak için tasarlanmış bir mahkeme kararını rahatlattı.
Mueller hasta olduktan sonra koruma talimatını gözden geçirme amaçlı bir duruşma 8 Şubat (10) tarihine ertelendi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.