Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McLeish yeni Blues anlaşması teklif edilecek

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:55

Description

Blues CEO’su Michael Dunford, sahibi Carson Yeung ve St Andrew’taki yeni yönetim kurulunun McLeish ve arka oda personelini “uzun vadeli olarak bağlamayı” istediğini doğruladı.
McLeish, Birmingham’ı geçen sezon Coca Cola Şampiyonası’ndan terfi ettirdi ve 12 maçın yenilmediği bir koşuyla – şimdiki kampanyasında Barclays Premier League’in ilk on’una getirdi – en üstteki kulüpteki rekor.
Eski İskoçya ve Rangers’ın patronu, sözleşmesinin 18 ayını geride bıraktı ve Rafael Benitez’in hizmetleri dağıtıldığı takdirde Liverpool’a taşınmasıyla bağlantı kurdu.
Dunford şunları söyledi: “Yeni yönetim kurulu varlıklarına bakacak – ve Alex McLeish ve ekibi asal varlıklar – ve sözleşme durumunu ele alacak.

    “Herhangi bir iş gibi, en iyi varlıklarınızı ve en iyi insanları birleştirmek istiyorsunuz ve istisnai değiliz.
“Eminim sezonun sonuna kadar Alex ve ekibi ile görüşmeler yapılacaktır.”
Dunford şunları ekledi: “Onlar da (yönetim kurulu), bu yaz ya da ertesi yıl Alex’in tutmak istediği kontrat dışı olan oyuncuların sözleşmelerine bakacaklar.”
McLeish, Steve Bruce’a bir yer olarak iki yıl önce şehir katıldı ve sıklıkla St Andrew’larda uzun vadede bina yapmaktan bahsetti.
Sözlerini şöyle sürdürdü: “Sözleşmem hâlâ 18 ay kaldı, bunu genişletmek için orada bir alan olduğuna inanıyorum, burada vakıf kuruyoruz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.