Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McLaughlin ‘sıkışmaya hazır’

  • Listed: 8 Ekim 2017 06:50

Description

Stephen Ferris’teki bir diz sakatlığı, McLaughlin’in spor alanındaki geleceğini sorguladıktan sadece bir yıl sonra Test alanına olası bir geçiş yapmak için yolunu temizledi ve çalışkan 25 yaşındaki Croke Park’ta işi olduğunu bilerek serbest bırakılacak. “sıkışmış” tahta kaşık sık İtalya almak.
“Altı, ekibin çekiç adamı ve tempoyu ilk etapta büyük bir darbe ile yatırdığınızdan emin olmak için” dedi. “İtalya bir sürü yakın koşucu kullanıyor ve seni ön plana almaya ve kazanç hattını aşmaya çalışıyor, rolüm erkenden içine sıkışmak ve yüzlerine girmek” dedi.
Leinster teknik direktörü Michael Cheika, fitness kayıtları iyileşmedikçe sözleşmesinin yenilenmeyeceğini söyleyen McLaughlin, geçen sezon kariyerinde belirleyici bir anı yakaladı.
Rocky Elsom’un sayı altı formasında bir araya gelen yaralanmalar, McLaughlin’i kariyer seçenekleri üzerinde düşünürken bıraktı.
Ancak Elsom’un Avustralya’ya gitmesi ve yaralanmadan serbest kalması, İrlanda’nın teknik direktörü Declan Bidney’i, Ferris’in iyileşemediği zaman yapmak için kolay bir karar bıraktı.
“Kevin, Rocky’nin geçen yıl göreve gelmesinden sonra onunla savaştı” dedi Böbrek. “Belli sayıda oyun almak istedi ve kendini iyi beraat ettirdi.
“Kasım ayında iyi geçiyordu ama onu seçmek istemiyorduk (sonbahar uluslararası seansları için), çünkü onu aşırıya oynamak istemediğimize çaba sarf etmişti.
“Aralık ve Ocak ayında bunu destekledi, Avrupa’daki en iyi takımlardan biriyle uyumluydu.
“Onun işinin gidiş şekli ona bir kredi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.