Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McCartney Beyonce’nin X Factor ayak seslerini takip etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:15

Description

Geçen ay Beatles efsanesi canlı gerçeklik yarışmasında (Aralık 10) iki parça oynadı ancak arkadaşları onu geri çevirmeye çağırdıktan sonra Cowell’in teklifini dikkatlice düşünmek zorunda kaldığını itiraf ediyor.
McCartney, Crazy In Love şarkıcının yanı sıra eski X Factor ödüllü Leona Lewis’e şovda gösteri yapma konusunda ilham kaynağı olduğu konusunda ısrar ediyor.
“Aslında, teklif geldiğinde bir çok insanı kutuplaştırdı. Bir sürü arkadaşım bana bunu yapmamamı söyledi, bu bir pop şovu” Ama dev kitleyle birlikte – çevremdeki karşılığında olan şey, Bu bir aile şovu, ve bu kadar çok çocuk takıntılı.
“Ayrıca, Beyonce üzerinde, ve onun için yeterince iyi olursa benim için yeterince iyi olmalı Artı, Leona Lewis’i attı ve kaypaş değil. Ne demek istediğimi anlıyor musun?”
Yıldız, 15 milyon kişi tarafından görülen grubun performansıyla son derece gurur duyuyor – çünkü kısa yuvalarında Sürüş Otomobilim ve Canlı Hayran olsun iki parça oynamayı başardı.
“İki şarkıyı böyle oynatmak bizim için büyük bir anlaşmaydı.Bu canlı bir şov ve bunu destekleyen bir pist yerine canlı oynamaya karar verdik. Bu da demek oluyor ki Aston Martin gibi davranmanız gerekiyor ve 3 saniyede 0-60 arası gidin Bir grup olarak biz gerçekten çalışmak için olması gereken enerjiye kapıldık Tuhafça, stüdyo TV’de göründüğünden çok daha küçük olduğu için samimi bir şekilde ayrılmaktaydı. Ama biz her şeyi o şova koyduk. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.