Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Matthew Stevens Saracens’le birlikte dönecek

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:55

Description

Stevens, askıya alındığı andan itibaren Bath’ta yaşamaya devam etti ve Bath’ın İngiltere’deki fahişe Lee Mears’la birlikte bir kahveyi açtı. Buna rağmen, Durban doğumlu Stevens, tüm Güney Afrika Saracenleri arasında evde hissetmeli. “Gelecek sene ocak ayında ragbi kariyerimin bir sonraki safhasını başlatmak için sabırsızlanıyorum,” dedi Stevens.
“Bath’da birçok harika anı ve arkadaşım var ancak Saracens’de özel bir şeyler oluyor ve onun bir parçası olmaya çok hevesliyim.”
Bath, Aralık 2008’de Bath, bir Heineken Cup kravatında Glasgow’u canlandırdığında olumlu bir gelişme kaydetti. Maruz kalmaya verilen gözyaşı dolu tepkisi cezasını azaltacak hiçbir şey yapmadı. Herhangi bir ragbi temasından mahrum bırakılan dövüş sanatları ile zindeliğini korudu ve Wasps’tan da ilgi gördü.
Saracens Ragbi Direktörü Brendan Venter, “Bu çok önemli bir imza,” dedi.

    “Bu, hırsımızın ölçeğini gösteriyor ve en iyi oyuncuların Saracens’i parlak bir geleceği olan iyi yönetilen bir kulüp olduğunun farkındalar. Matt, en iyi rağbüsüyle öne çıkan, dünya çapında bir pervanedir. “Saracens, Galler’den Dwayne Peel’e ikinci keman yapmış olan Sale’den İngiltere’de scrum-yarım Richard Wigglesworth’ü imzalamayı ilan etti.
Heineken Cup organizatörleri ERC, Leicester’den Swansea’daki Avrupa maçı sırasında Ospreys’in sahada 16 adamı olduğu konusunda resmi bir şikayet aldı. Disiplin subayı Roger O’Connor bir soruşturma açtı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.