Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Martin Adams tekrar Lakeside şampiyonu

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:05

Description

Martin Adams, 2007’de şampiyonluğa neredeyse atıldıktan sonra Dave Chisnall 7-5’ü yenerek Frimley Green’in büyük finalinde £ 100,000 kazananının çekini çekti.
Ardından Phil Nixon karşısında 6-0 yendi ama rakibi 7-6 galibiyet sergilemek için altı set kazandı.
Kendi kaydını oyunun en eski şampiyonu olan 53 yaşındaki Adams, bir aşamada 3-0 önde geçti. Dedi ki: “Önünüzde olsanız bile rahatlamayı öğrendim – bu benim hatamdı.
“Finalin rakibinin her zaman takım kazanmasını beklersiniz. Bütün hafta Dave’in neler yapabileceğini gördük, o yüzden kazandığı olanları görmezden geçiyorsun.

    “Yaşım hiçbir şey ifade etmiyor. 2007’de bu unvanı kazandıktan sonra geriye bakmadım. ”
Chisnall, 29 yaşındayken, başlangıçtan 40-1 bir yabancı, daha önceki toplam kariyer kazançlarını 28.000 £ olarak belirlemek için 30.000 £ kazandı.
Şampiyona boyunca savunan şampiyon Ted Hankey ve dünya No1 Tony O’Shea’yı yenerek yendi.
Ancak ‘Wolfie’ lakaplı Adams, Chisnall’ın 164’üncü şampiyonasını şampiyonanın en yüksek kontratı olarak 3.000 pounda çıkartarak yarı finale çıkarak 170 bitirme şeklindeydi.
Chisnall, “Bu hafta hayatımı değiştirdi ve Martin harika bir şampiyon” dedi. Her zaman 170 yapmak istiyor ve Dünya Şampiyonası finalinden daha iyi bir yer yok. Adams, “Her zaman 170 yapmak istiyor ve Dünya Şampiyonası finalinden daha iyi bir yer yok” dedi. Hayatımın en iyi dartlarını oynadım, ama kemikli bir köpek gibiydi. Asla bırakmadı. ”

    “Dışarıda çok sıcaktı, sanki Maldivler’de sahilde oturmak gibiydi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.