Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mark Johnston’un Oğlak burcu başarılı olabilir

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:30

Description

Bugün Surrey’deki bu iki koşucu, hem bu yaş grubunda – Ostentation (2.35) ve Capricornus (3.35).
Özellikle geçen ay Wolverhampton’da koşu yaparken, ikinci denemede gol atan ikinci şansını seviyorum.
Tipik bir tarzda Joe Fanning, öne geçmekten çekinmiyordu ve Luca Cumani tarafından eğitilmiş Mnasikia’nın üzerinde kalacak yarı uzunluğa sahipti. Neil Callan, öğleden sonra Fanning’le Southwell’de görev yapıyor ve muhtemelen bugün benzer taktikler kullanacak – muhtemel sorunlardan uzak durun ve montajının kuşkusuz dayanma gücünü tam olarak kullan.
Capricornus, Midlands pistinde istekli bir tutum gösterdi ve bu öğleden sonraki yerine onu iyi görmeli. Southwell biraz kendine özgü bir kanun niteliğindedir ve son toplantılarda parkurun hızı yavaşlamış ve böylece yolculuk yeteneği önemli bir faktör olmuştur.

    William Haggas’ın Ming Master’ı (3.20) geçen sefer Kempton’da bir mil üzerinde yeterince iyi kalmıştı ve bugünkü aynı yolculuk hiç korku duymayacak. Merhemdeki muhtemel sinek, Ming Master’ın daha önce böyle derin bir yüzeye çıkmadığı, ancak başta hayal kırıklığı yaratan rakiplerini elinde bulundurması ve sınıfının dördüncü denemesinde kızını kırması gerektiğini düşünüyor olması.
Kartın başında, Rus Müzik (1.50) iki mil engeli bulabilir. Ian Williams’ın koşucusu, son kez Wolverhampton’da 1m’lik 5f 194y’lik her avluya ihtiyaç duyduğu son büyük kazanan oldu. Her ne kadar bir sprintör olmasına rağmen, yolculuk neredeyse kesinlikle ona uyacak.

    Glen Lass mükemmel durumda ve üst üste üç hak sahibi kazanmış ve dört zamanlayıcıya hazır görünüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.