Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Macclesfield Town patronu Keith Alexander öldü

  • Listed: 4 Ekim 2017 11:30

Description

Kasım 2003’te beyin anevrizması yaşayan Alexander, Macclesfield’ın geçen hafta Notts İlçesindeki 1-0 Ligi İki yenilgisinden eve geldikten sonra hayatını kaybetti.
Nottingham doğumlu müdür geçtiğimiz günlerde Silkmen’den sorumlu iki yıllık yıldönümünü kutladı ve ölümünden sonra Cheshire kulübü derhal şok geçti.
Başkan Mike Rance, “Dün gece oyundan sonra eve gitti ve çöktü, trajik olarak asla kurtarılamadı, hepimiz harap durumdayız.
“Geçen akşam Notts County’deki maçtan sonra 11.15’de Keith ile konuştum ve iyi ruh halindeydi, çünkü kaybettik, ancak promosyonu kovalayan bir takım vermiştik iyi bir oyun.
“Bournemouth’da bir hakemle birlikte oynadıktan sonra bir FA duruşması hakkında sohbet ediyorduk ki oyun hakkında ne kadar tutkulu olduğunu gösteriyor.

    “Belki de sahip olduğumuz son sohbetin futbolla ilgili olduğunu uyduruyorduk.”
İskender, sıkı bir bütçeyle etkili bir şekilde çalışmak için alt liglerde bir üne sahipti ve daha önce Lincoln ve Peterborough’la birlikte yönetimsel büyü yapmıştı ve Bury’de bir futbol direktörü vardı.
MK Dons patronu Paul Ince ile birlikte Alexander, 92 kulüp boyunca İngilizce yönetiminde çalışan yalnızca iki siyah yönetici arasında yer aldı.
Rance ekledi: “Keith bizimki gibi bir kulüp için mükemmel bir yönetici.
“Lig İkinci yönetim ve ilgili kısıtlamalar hakkında tamamen pragmatikti.

    “Muhteşem bir adamdı, gerçek bir beyefendi ve birlikte çalışmak için kesin bir ayrıcalıktı.
“Oyun boyunca güçlü, mantıklı, komuta saygısı vardı ve pek çok açıdan benzersizdi.”
Macclesfield, Cumartesi günü Edgar Caddesi’nde Hereford’u oynamak üzere planlanıyor ancak maç ertelenebilir. Ölümünün kesin nedeni belli değil.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.