Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lloyds kayıpları kötü borçlar yüzünden yükseliyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 15:20

Description

Devletin% 41 sermayeli grubu, rakip HBOS’u devralıp değer düşüklüğünden sonra geçen yıl 9 milyar sterlin aşan bir değer kaybıyla ilgili kayıpları açıkladı.
Lloyds CEO’su Eric Daniels, 2.3 milyon sterlin tutarında bonus vereceğini açıkladı.
Bankanın patronu, “önemli bireysel katkılarından” dolayı 1.04 milyon sterlinlik maaşının maksimum% 225’ine hak kazanmıştı, ancak üst üste ikinci yıl için banka ödemesi için başka bir sıraya girmek için bir bonus feragat etti.
Kayıplar, Perşembe günü 2009 için 3.6 milyar sterlin açık veren İskoçya Kraliyet Bankası bankasının kısmen ulusallaştırılmış oyuncusu olanlardan daha yüksek.
Lloyds, artan kötü borçlardan büyük ölçüde sorumlu olan HBOS’un kurtarılmasıyla devralınan riskli borç nedeniyle acı çekti.
Ancak grup, toksik krediler ve borç alanlar için mücadele alanındaki en düşük bozulmanın arkasında kaldığından emin olmak için RBS’den gelen yorumları bir kez daha yineledi. Lloyds, ikinci yarı borçların% 21 oranında azaltıldığını söyledi.
Grup finans direktörü Tim Tookey, “Grubun genel olarak değer düşüklüğüne uğramış olduğuna inanıyoruz ve 2010’da önemli bir düşüş bekleniyor” dedi. Grup, ekonominin daha istikrar işaretleri ile bu yıl Lloyds’da “önemli bir gelişme” beklediğini de ekledi.
Lloyds, hükümete borç verme hedeflerine olan taahhütleri konusunda herhangi bir güncelleme yapmadı; vergi mükellefleri nakit olarak 20.2 milyar sterline karşılık geldi ve grup nakledildi.
Mart ayı son başvuru tarihlerinden sonra daha ayrıntılı bilgi verecek, ancak konut ipotekinde 3 milyar sterlin karşılamakla birlikte, işletme kredileri için 11 milyar £ ‘lık hedeflerin kısa olduğunu zaten belirtti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.