Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lineen Warriors’ı kazandırabilir

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:05

Description

Glasgow, ilk yarısında rekabette ilerleme umutlarını yaşatan ikna edici bir kazanma yolunda 27 sayıya kadar sarsıldı.
“Takım birbirlerine olan inancını gösterdi ve özellikle ikinci yarıda bize biraz baskı uyguladıklarında sabır gösterdi ve disiplini korumayı başarabildik” dedi. “Yarimadan sonra biraz geri geldik, ama elimizden geleni yaptık ama savunmamızın bir kısmı olağanüstü, ancak o bölgede çok çalıştık ve oyuncular ne yapmak zorunda kaldıklarını biliyorlardı.”
O, “Bu bizim için mevsimin önemli bir parçası ve odaklanmamız gerekiyor ve önümüzdeki hafta Gloucester’e gittiğimiz zaman onlar zarar göreceğini ve zor olacağını biliyoruz.
“Orda ne kadar korkutucu olduğunu biliyoruz ve çok yoğun olacak, ancak kazanmanın keyfine varacağız ve sonra yeniden karşılaşmada gerçekten zor olana doğru inşa edeceğiz.”
Ev sahibi, Gloucester’ın Glasgow sinek yarısı Dan Parks’tan erken bir şeyleri almak için bir hataya dayandığı maça hakim oldu.
Ancak Glasgow daha cömert değildi, Gloucester teknik direktörü Brian Redpath ekibinden hayal kırıklığı yaşattı.
“Yaptığımız şeylerin çoğunda idamımız düzdü ve bazı alanlardaki disiplinimiz fakirdi ve oyunumuzun ortaya çıkmadığı belli alanlar vardı” dedi.
“Bu maça gönül rahatlığı gelmiyordu, çünkü öne çıkmamız gerektiğini biliyorduk, ancak yarı yarıya geriye doğru giderken ikinci yarı için çok büyük bir talep vardı.
“Glasgow’a olan kredi çok etkili, arka sıranın iyiydi ve sette bizi iyi tutuyorlardı ve genel olarak yaptıklarıdan daha iyi puan aldılar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.