Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kutup dansı yasağı konseyi Lady Boys’a evet diyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 17:40

Description

South Ayrshire belediye meclisi üyeleri geçen sene tüm gece kulübü sahiplerini kadınlara karşı ayrımcılık yaptığı iddialar üzerine “yetişkin eğlencesi” yasakladı.
Ancak, bir konsey tarafından işletilen eğlence merkezinin Bangkok Lady Boys’tan bir gösteri düzenlediği ortaya çıkıyor.
Konsey, Ayr’ın Citadel Leisure Centre’da transeksüel kabare performansı için bilet ilan ediyor ve 20 kişilik “gösterişli, gösterişli bir Vegas tarzı gösteri” olarak tanımlıyor.
Geçiş, gece boyunca, “yetişkin eğlencesi” olarak nitelendirilen promosyonları, faaliyetleri veya tesisleri “hemen” durdurmalarını “istemek için lisans paneli tarafından verilen karar üzerine çifte standart konseyi suçlayan gece kulübü sahiplerine öfkelendirdi.

    Panel, bölgenin ruhsatlı mülklerinde şerit-o-gramlar, Ann Summers partileri ve kutup dansı da dahil olmak üzere “izleyicilerin cinsel tatmini veya heyecanı” nı amaçlayan eylemler içeren bir eğlencenin tüm alanlarında bir yasak uyguladı.
Ancak geçtiğimiz Mayıs ayında Millionayr Casino’da kutup dansını reddeden Forbes Robertson, dün şöyle dedi: “Lisanslama kurulunda oturan konsey üyeleri, gece kulübünde yerlerinde kutup barınaklarına hayır demişlerdi.
“Ayrıca, Ann Summers parti gecesindeyken, lisanslı binalarda kimseye hayır dedi.
“Burada, provokasyonel olarak dans eden, kadın gibi giyinmiş bir gösteri ile para kazanmak için konseyimiz var – ancak kışkırtıcı bir şekilde dans eden bir kadının olması kabul edilemez.

    “Bunun bir cinsel ayrımcılığın yanı sıra çifte standart olduğunu söyleyebilirim.”
Lady Boys, 16 açıkça giyinmiş “şov kızları” sergiliyor ve yüzme dersleri için boş zaman merkezini ziyaret eden okul çocuklarının açık bir şekilde görüntüleniyor.
Lisans kurulu üyesi Konsey Üyesi Ian Douglas, “Kalesi bir tiyatro olarak sınıflandırdı ve bu nedenle tamamen farklı bir mevzuata tabidir. Müstehcen olsaydı polis katılırdı.
“Bir tiyatroda neler yapabileceğini idare eden kanunlar bir barda tamamen farklıdır.”

    South Ayrshire Konseyi sözcüsü, Lady Boys gösterisinin bölgede sanat ve kültür geliştirmeye yönelik olduğunu söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.