Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kupa kravatları kışın silinmesine karşı dururken fikstür karmaşası tezgahlarda

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:00

Description

Büyük dondurma, Cumartesi ve Pazar boyunca planlanan 16 maçın yarısından fazlasının iptal edilmesini zorunlu kıldı ve bu da ayın geri kalanında yeniden düzenlenen hafta ortası SPL oyunları üzerinde etkili oldu.
En büyük nedensellik muhtemelen Cassielow’da donuk katı ve herhangi bir çözülme işareti bulunmayan Morton V Celtic çatışmasını 11,000 satabilir.
SFA, kulüpleri, fanların güvenlik ve seyahat düzenlemelerinin ilgisine erken kararlar vermeye çağırdıktan sonra, bugün hem ülkenin içi hem de dışında stadyumların içindeki ve dışındaki denetimler başlayacak.
Alt sýfýr sýcaklýklarýn birkaç gün daha tahmini yapmasýyla, kesinti içinde bir üçüncü haftaya götürecek
Morton’daki ciddi sorunların yanı sıra, Albion Rovers, Forfar Athletic, Ayr United, Ross County, Edinburgh City, Livingston, Dunfermline, Raith Rovers’daki kaynaklar zaten oyuna girmekten istifa ederek, Inverness V Vaftizhanesi üzerinde büyük bir şüphe ile ertelendi. maç.

    Bazı durumlarda çalınabilecek sahalar olmasına rağmen, polis, Aktif Devletin SCottish cUp dördüncü turunun galibiyet öncesi halk güvenliği ile ilgileniyor.
Dün gece bir SFA sözcüsü, ev kulüplerinin sahanın durumuna ve stadyumun çevresindeki alanlara bugünkü kararlar vermeleri yönünde teşvik edildiğini söyledi.
“Aşırı hava koşullarından dolayı, İskoçya Federasyonu, bu hafta sonu tüm Aktif Nation İskoç Kupası dördüncü tur bağlantılar için erken adım denetimlerini teşvik etmek için proaktif oldu” dedi. “Destekleyici güvenliği ve kolaylığı için incelemeler, yarın ilerleyecek ve kulüplerin ayrıca, kendi gerekçesiyle çevrelerine ilişkin yerel makamlarıyla irtibat kurmaları tavsiye edildi.

    “İskoç FA kupası rekabet kuralları uyarınca, saha denetimleri başlama tarihinden en geç dört saat önce yapılabilir, ancak önümüzdeki hafta için hava durumu tahmini verildiğinde, denetimlerin mümkün olan en kısa sürede yapılması ihtiyatlı” dedi.
25 yıldır en soğuk kış boyunca İskoç futboluna sert bir darbe vurulduğunda, daha düşük lig kulüpleri devam eden kapanışların sebep olduğu finansal gerginliği hafifletmek için 1.5 milyon ポ koyacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.