Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kötücül içki içmek “gitmeyen alanlar bırakır”

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:40

Description

Her dört kişiden biri, alkol bağımlılığına bağlı suç ve rahatsızlık nedeniyle kendi bölgelerinin bir bölümünden kaçındıklarını söyledi.
Çalışmanın sonuçları, Hükümet, alkol kötüye kullanımıyla mücadele amaçlı önlemlerin Genel Seçim öncesinde yürürlüğe gireceğini teyit ettiği için serbest bırakıldı.
Alan Sekreteri Alan Johnson, hızlı içki oyunları, hacim içecek promosyonları ve alkollü içki ağzına alkol dökmek için Nisan ayından itibaren yasaklanacağını açıkladı.
Tories, kasaba merkezlerini “geri almak” ve sözde “24 saat içmek” i geri alma sözü ile içki içme sorunuyla başa çıkma planlarını ortaya koydu.
Alcopops ve süper güçlü bira ve elma şarabı için daha yüksek tarifelerle karşı karşıya kaldıklarını söylediler ve gece geç saatlerde lisans almak isteyen bar ve kulüplere polis için ödeme yapmak için bir vergi tahsil edileceğini söylediler.
Ankette, süpermarketlerdeki içecek promosyonlarının yasaklanması ve sorunlu bölgelerdeki ruhsatların kaldırılması konusunda yaygın destek olduğu ortaya çıktı.
Ipsos Mori geçen sene Temmuz ayında İngiltere ve Galler’de 1.710 kişiyi sorguladı ve sorguların yarısı, bozukluğun yoğun olduğu yerlerde toplu alımın ve diğer tekliflerin yasaklanacağını söyledi.
Bakanlar, konseylerin barlarda mutlu saatler yasakmasına ve alkollü perakendecilerin sorunlu bölgelerdeki toplu tekliflere izin verme planlarını bıraktı.
Gölge ev sorumlusu Chris Grayling, “Cuma ve cumartesi gecesi kasabamızın ve şehir merkezlerinin kontrolünü elimize alma ve onları bir geceye kadar korkmadan, iyi bir gece geçirmek için geri döndürme zamanımız geldi. aşırı içki içme kültürü ve anti-sosyal davranış. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.