Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kercher ailesi ‘yaşam dönemi yaşıyor’

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:50

Description

Kerchers, İtalya, Perugia’daki yargılamadan eve taşındı; burada Amanda Knox ve Raffaele Sollecito Leeds Üniversitesi öğrencisinin öldürülmesinden mahkum edildi.
Daily Mirror’a konuşan Bayan Kercher’in annesi Arline, ailenin iki yıl boyunca “kabus görüyor” olduğunu ve kararlardan sonra gelen ezici duygunun “canlı” ve “kaygısız” kızını kaybetme acısı kaldığını söyledi.
Dedi ki: “Yaşam boyu hapis cezası verilenler biziz … Hayatımızın geri kalanında yaşananlarla yaşamak zorundayız İnsanlar zamanın iyileştiğini söylüyor – ama öyle değil.”
Uzun süredir devam eden dava, Cuma akşamı Amerikalı Knox’un (22 yaşında) ve İtalyan Sollecito’nun (25 yaşında) cinayetten suçlu bulunması sonucunda sonunda doruğa ulaştı. Knox 26 yıldır cezaevinde tutuldu ve Sollecito, Surrey’deki Coulsdon’daki Leeds Üniversitesi öğrencisini cinsel saldırı ve öldürme nedeniyle 25 çağırdı.
Knox, Cumartesi günü mahkumiyetine karşı itiraz etme sözü veren ailesi tarafından cezaevinde ziyaret edildi. İtalyan haber ajansı Ansa, Knox’un geceyi gözyaşlarının seli altındaki karardan sonra geçirdiklerini şöyle bildirerek “Kimse bana inanmıyor” dedi.
Arline, 64 yaşındaki Daily Mirror’a verdiği demeçte, Perugia’da okumaya gittiğinde evinde kalan kızının odası kaldı. Dedi ki: “Hâlâ Mez’in odası ve zar zor dokunulduğunu … Meredith’e tapınak değil, ama sürekli bir hatırlatma.
“Elimde bir yığın yıkama ile geçtiğimde bir üzüntüye kapılmamak zor, neredeyse sanki sadece dışarı çıkmış ve bir müddet dönecek” dedi.
Aile, 21 yaşındaki kişinin ölümünün hayatlarında bir boşluk bıraktığını söyledi ancak kendisinin olumlu hatıralarına odaklanmak istediklerini vurguladı. 26 yaşındaki kızkardeşi Stephanie gazeteye verdiği demeçte: “Mez, dans etmeyi seviyor, sabah aşağı inip herkese dans etmeye başlamıştı ve hepimizi güldürdü, çok eğlenceli ve kötü bir mizah duygusu vardı.”
Bayan Kercher’in babası John, 66, “Kendinize sormaya devam edin,” Neden? ” Birçok insan Meredith’i severdi, neden herkes bunu yapardı? Çok aşırıydı: Herkes Meredith’i severdi ve yabancılar bile onunla ilgili güzel şeyler söylüyordu: “Ne güzel bir gülümseme … o güzel bir kişi olmalıydı. beni etkilemektedir Ölüm ayrıntılarını okumamaktan beni ağlatan şey buydu. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.