Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kayıt yüksekliğinde boş dükkanlar

  • Listed: 8 Ekim 2017 18:25

Description

Beş dükkenden birinde şu anda 700’den fazla şehir merkezi şovuyla ilgili bir anket, Kent, Midlands ve Kuzey Doğu’da iş için kapalı.
2008 yılı sonundan itibaren İngiltere ve Galler’de dükkanı kapatan yengeç, fırıncı, emlakçı, kimyager ve diğer yerel işletmelerin sayısı neredeyse ikiye katlandı.
Local Data Company’ye göre, tüm bölgeler ekonomik çöküşün en kötü olduğu 2009 yılı ortasında boşluklar içinde bir sıçrama gördü ve Temmuz ve Aralık 2009 arasında İngiltere’nin tüm mağazalarının% 12.4’ü boş kaldı.
Bu, 135.000 boş dükkana dönüşüyor – kayıtlar 12 yıl önce başladığından beri en yüksek sayı.
Pazar analistleri Verdict Research’in Neil Saunders, perakende bir çökmenin her zaman kartlarda olduğunu söyledi. Son 20 yılda mantıklı geçen 88 milyon ekstra metrekare alana dikkat çekerek “durgunluk başladığında bu alan artık çalışmıyor” dedi.

    Ve İngiliz Emlak Meclisi Federasyonu Liz Barış, “Brits şimdi internette çok daha fazla alışveriş yapıyor, bu yüzden yüksek caddelerin yeniden şekillendirilmesini görüyoruz” dedi.
Büyük perakende merkezlerinde, Wolverhampton en kötüye gitti. West Midlands şehrinde mağaza vitrinlerinin yüzde 23,9’u kaldı. Margate, orta büyüklükteki kasaba listesinin başında dükkanların yüzde 27,2’si boşaldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.