Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kar kaosu güney yönünde uyarılar

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:55

Description

Araştırmacılar, kuzeyden güneye doğru soğuk kesme anahtarlarının en kötüsü olan bazı bölgelerde 40cm (16 inç) karın düşebileceğini belirtti.
Kar yağışı ülkenin dört bir yanındaki okulların, yolların ve havaalanlarının kapatılmasına neden oldu. Polis tehlikeli sürüş koşullarından uyarıldı ve Met Office, gece ve Çarşamba günü daha kötü olabileceğini söyledi.
Met Office, Dorset, Hampshire, Oxfordshire, Berkshire ve Wiltshire’nın “son derece yoğun kar yağışı” görebileceğini söyledi. 15 cm ile 30 cm arasında (6 inç ve 12 inç) kar bekleniyor, ancak “40 cm’yi aşan” (16 inç) olabilir.
Met Office, “Bunun, ulaşım ağında yaygın bir aksama yaşaması ve güç kaynaklı sorunlara neden olması bekleniyor” dedi.
Bir sözcü, Birleşik Krallık’taki her il için yoğun kar veya buzla ilgili uyarıların bulunduğunu söyledi. Surrey, Hampshire, Batı Sussex, Doğu Sussex, Buckinghamshire ve Wight Adası’nın bazı bölümlerinin “aşırı” koşullar görmesi bekleniyor.
Mevsimsel talebin% 30 yükselmesinden sonra Pazartesi günü yalnızca ikinci kez gaz dengeleme uyarısı (GBA) yayınlayan Ulusal Izgara uyarısının Çarşamba günü tekrar edilmeyeceğini söyledi. GBA’lar, yakıtları rahatlatmak için tedarikçileri daha fazla gaz getirmeye teşvik etmek için “kesilebilir sözleşmeler” konusunda müşterileri uyarmanın bir yoludur. Bir sözcü, durumun günlük olarak takip edildiğini, ancak taleple baş etmek için gerekli malzemelerin bulunduğunu vurguladı.
Manchester Havalimanı ve Liverpool’daki John Lennon Havalimanı ile geçici olarak kapanmak zorunda kalınan yaygın seyahat sorunları vardı. Heathrow, Gatwick, Glasgow ve Leeds Bradford International’daki yolcular da uçuşların ertelenmesine maruz kaldı. Eurotunnel yük servisi treniyle ilgili bir sorun yüzünden, Noel’den önce Eurostar trenleri ile ilgili sorunlardan dolayı bozulan kanal tüneli hizmetleri kaldırıldı.
Yollarda, şiddetli kar A66’nın bir bölümünün Cumbria’da her iki yönde de kapanmasına neden oldu ve bir dizi ardışık kaza, birçok güzergahta sürücünün zorluklarına katkıda bulundu. Bu arada, süpermarketler panik alışverişinde büyük bir artış görürken, alışverişte bulunanlar gerekli öğelerle dolaştı.
Berkshire’da, altı yaşındaki bir çocuk, bir arkadaşıyla oynarken bir bahçe havuzunda buzla düştükten sonra hastanede yaşam için savaşıyordu. Oğlanın itfaiyeciler tarafından çıkartılmadan önce yarım saat su altında kaldığı düşünülüyor. Aynı yaştaki başka bir çocuk olduğu düşünülen oyun arkadaşı, Thackam yakınlarındaki Crookham Common’deki kazadan sonra alarmı kaldırdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.