Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jonny Wilkinson çizmelerin savaşını kaybetti

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:05

Description

Jonny Wilkinson’ın Fransız tarafı, onlardan önceki Premiership’in çoğunda olduğu gibi, Derrick Hougaard’ın zafere 20 sayı ile başlamasıyla Avrupa’daki ikinci sınıf kulüp yarışmasında karşı karşıya kalacakları Sarries’in son derece kararlı, tatmin edici rugby markasını buldu.
Toulon ile sözleşme uzantısı imzalamak üzere olan Wilkinson Portekiz’deki Altı Milletler eğitim kampında İngiltere’ye katılmadan önce son sınıftaki gelgiti değiştirmek için hiçbir şey yapmadı.
Tüm tarafının puanlarını tekmeledi ancak paketi arka ayağa zorlandı ve Saracens’in savunma hareketi çok sıkı sıkıştı, ilham yoluyla az miktarda teklif verdi, Joe van Niekerk’in başarısız olduğu bir buçuk yongayı ve kovalamaca kaydetti. bitirmek için.

    İngiltere için iyi bir haber, Wilkinson’un hala ayakta durmasıydı.
“Jonny tamamladı. Çok topu yoktu ama savunmada çok başarılıydı ve gerçekten sağlam bir performans gösterdi. “Toulon’un rugby Philippe Saint-Andre direktörü.
Wilkinson’un İngiltere’deki ilk maçı 16 aydır. Premiership sahasında oynadığı son maçında, dizini Gloucester’a karşı yerinden oynatarak Newcastle için nihai görünüşü ortaya çıktı.
Fransa’nın güneyinde, yarıda kesilmeyen bir maçla aynı anda çakışan hareket, onu gençleştirdi ve kırık bir İngiltere sonbaharda en iyi takımını görmezse, altı ulusların açacağı mücadeleye karşı otomatik bir seçim olmaya devam ediyor Galler, 6 Şubat’ta Twickenham’da.

    Dün gece Vicarage Road’da izleyen İngiltere menajeri Martin Johnson, bir tarafa inşa etmek için bir çeşit vakfa ihtiyaç duyuyor ve Wilkinson’un tekmelenmesi gerekiyorsa onu alacak. Toulon’a liderlik yapmak için iki dakika ve 17 saniye sonra sağ ayak ile 45 metrelik bir gol atmaya isteksiz bir şekilde el koyduktan sonra Wilkinson, iki uzun menzilli ceza ile hedef aldı.
Bir sonraki ceza girişimini kaçırdığında sisteme epey bir şok geldi; bu da, seyrek olarak doldurulan stantlardan rahatlamış bir zorbalığa yol açan bir hata.
Ancak Hougaard, ters yoldaki Justin Marshall’ın Wilkinson’ın düşme hedefini iptal etmesinin ardından yediğin tüm yedi numaralarını atan Hougaard’ın alkışlarından ötürü alkış aldı.

    Hougaard’ın karnesi, Justin Melck’in 54. dakikalık denemesinin dönüşümünü içeriyordu. Melck, sinirli çöreklerde olan Toulon’un yan bayrakları, Cedric Beal ve Olivier Missoup’un yokluğundan faydalanarak rampaları attı.
Çorapta yerleşik olan Sarries’in güvenliği, Pool Three’un üst kısmında Toulon’la aynı seviyeye getirmek için gereken bonus noktasını oluşturdu. Bu, Fransız kulübünün önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan havuz maçlarının son turuna girme avantajını koruduğu anlamına gelir; sadece grup kazananlarının nakavt evrelerine girmesi. Bununla birlikte, Saracens ve kaptanı Steve Borthwick için önemli bir galibiydi.
Johnson, Çarşamba günü şampiyonluk için 32 kişilik ekibini ilan ettiğinde, bir kaptanın adını yazmamak yönündeki kararı, Borthwick’in tutumu üzerine spekülasyonlara yol açtı.

    Johnson ihmalini önemsiz olarak açıklamıştı, ancak gerçek şu ki, 12 ay önce aynı anda elini açtığında Sarries kaptanı Borthwick’e kaptan seçildi.
76. dakikada Kameli Ratuvou’yu günahkârına kaybeden Saracens Ragbi Direktörü Brendan Venter, tutuklanması gereken davayı savundu.
“Steve Borthwick yüzünden iyi bir rugby taraftayız. Kaptanta istediğin her şey bu, “dedi Venter.
Saracens – Deneyin Melck. Con: Hougaard. Kalemler: Hougaard (6). DG: Marshall.

    TOULON – Kalemler: Wilkinson (2). DG: Wilkinson.
WASPS, Adams Park’ta Rugby Roma üzerinde sekiz denemede rahat bir 50-16 zafer kazandı.
Tom Varndell ve Dan Leo, Bobby Baker, Paul Sackey, George Skivington ve Dominic Waldouck’un da geçtiği bir parantez talep etti. Roma, sadece Juan Gauthier aracılığıyla bir deneme iddiasında bulunabilir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.