Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jim Gannon, Celtic gösterisinden önce medya ve taraftarlarla konuşuyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:35

Description

Jim Gannon basını, televizyonu ve radyoyu – ve bu sessizlik yemini vesilesiyle – geçen hafta kendi taraftarlarını attı.

SPL şefleri, Gannon’un kavga çıkmasını ve Celtic’le Cumartesi günü canlı TV şovu öncesinde yaptığı öncesi ve maç sonrası yükümlülüklerini yerine getirmesini istiyor.

Gannon, forma giyen John Sutton ve eski Motherwell kaptanı BBC’nin büyükelçisi Craig Paterson’a, Fir Park üstünlüğünün her kinleri unutması ve yüksek uçan takımını şampiyona etmesi gerektiğini söyledi.

Paterson: “Motherwell sezonda harika bir başlangıç ​​yaptı, sadece iki maç kaybetti ve yöneticinin görüşlerini duymak güzeldi.

    “Ekibi eğlenceli futbol oynadı ve herkesin görmek istediği kadroda bir sürü genç oyuncu ile bunu yaptı.
O zaman tuhaf buluyorum ki, Jim konuşacak pek çok pozitif değere sahip olduğunda bu duruşa girmeli.

“BBC radyo ekibinin bir parçası olarak Jim’in yanında, Hamilton ve Hibs’i sezonun erken saatlerinde oynayan bir oyunla çalıştım ve onu büyüleyici bir adam olarak gördüm.

“Program bittikten sonra oyun hakkında 15-20 dakika bloke etti ve görüşlerini dinlemek müthişti. Sezonun erken saatlerinde oyuncu hakkında bir ya da iki basın açıklamalarında öfkelenmiş olabilir.

“Ancak bu durumun çözülebileceğini umuyorum.” Ana çay taraftarları, müdürlerinin ne düşündüğünü duymak isterler ve oyunda Jim’in üzerinde yorum yapabileceği başka konular da vardır.

    
“Jim futboluyla ilgili tutkulu ve güçlü görüşlere sahip bir insan – ama aynı zamanda şeyleri nasıl ifade edeceğini bilecek kadar akıllıdır.

“Sadece Hibs onları şimdiye kadar ve takımının pludits gördüğünü bildiğim kadarıyla yendi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.